Tag Archives: џенифер анистон

(ВИДЕО+ФОТО) ПОГЛЕДИ И ПРЕГРАТКИ ЗА КОИ ГОВОРИ СВЕТОТ: На САГ наградите се сретнале Бред Пит и Џенифер Анистот – сите се убедени дека сеуште се сакаат а еве и зошто!

Поранешните сопружници Бред Пит и Џенифер Анистон беа сликани заедно на доделувањето на наградите на американското здружение на филмски актери SAG (Screen Actors Guild), а заради нивните погледи и прегратките, тие поттикнаа приказни дека сè уште имаат емоции. Очигледно беше дека Бред Пит и неговата поранешна сопруга уживаа во повторното …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) РЕАКЦИЈАТА НА БИВШАТА Е НЕПРОЦЕНИВА: Бред Пит земал Златен глобус а реакцијата на Џенифер Анистон е најшерувана на интернет!

Бред Пит беше награден со Златен глобус за неговата улога во филмот „Беше еднаш во Холивуд“. Актерот беше многу задоволен што излезе на сцената и одржа говор без да знае како ќе реагира неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон. Поточно, таа се чинела толку среќна и задоволна што тој бил награден, …

Повеќе »

(ФОТО) Одлучиле се’ да заборават: Бившите сопружници „го закопале минатото“ и решиле да продолжат понатаму!

Добро познатиот холивудски пар растажил многумина астажил со објавата дека се разведуваат а и дека причината е Анџелина Џоли. Актерот Бред Пит и актерката Џенифер Анистон неодамна се појавиле на Божиќна прослава и останале заедно до самиот крај. Многумина веднаш почнале да шпекулираат дали познатата двојка можеби се помирила. Според …

Повеќе »

(ВИДЕО) Оваа серија има најдобар крај во последните 20. години!

Последната епизода на култниот ситком „Пријатели“ е прогласена за најдобро ТВ завршување во последните 20. години. Оваа информација не е изненадување, со оглед на тоа што дури 52,5 милиони луѓе го гледаа крајот на серијата што се емитуваше во 2004. година, со што стана едно од најгледаните завршувања во историјата …

Повеќе »

(ФОТО) Момент кој сите го чекале: Шестмината од „Пријатели“ ќе се појават во нова ТВ авантура

Иако со години негираа и одбиваа да снимаат нови авантури, Рејчел Грин, Рос и Моника Гелер, Чендлер Бинг и Џои Трибијани наскоро би можеле да го доживеат враќањето на малите екрани. Странските медиуми ексклузивно носат вести дека целата актерска екипа се согласила на повторно обединување, а со идејата наводно се …

Повеќе »

(ФОТО) Славните „Пријателки“ повторно заедно: Изгледаат како некогаш!

Иако поминаа 15 години од крајот на серијата „Пријатели“, сите останале во одлични односи, како што Џенифер Анистон  потврди пред еден месец со нивната заедничка фотографија, воедно и нејзиниот прв пост на Инстаграм. И’ сега познатите „Пријатели“ од серијата се соединија на доделувањето на наградите SAG AFTRA „Artists Awards“ во …

Повеќе »

(ФОТО) Тренерот на Џенифер Анистон на глумицата на Инстаграм и посакал добредојде со фотка од бокс

Џенифер Анистон конечно се придружила на Инстаграм и со првата фотка со „пријателите“ веднаш го урнала интернет. Многу колеги глумци,познаници и фанови на таа социјална мрежа и посакале добредојде , а меѓу нив и нејзиниот тренер Лејон Азубулике. Тој објавил досега невидена фотка од еден нивен заеднички тренинг со која …

Повеќе »

(ВИДЕО) Најголемите ѕвезди на Холивуд во нова серија – погледнете го трејлерот!

Од серијата „The Morning Show” многу се очекува, не само затоа што станува збор за нов деловен потег во кој Apple TV+ се свртува кон скиптирани серии туку и порази ѕвездената екипа која го следи создавањето утрински емисии во американскиот ТВ етер. Џенифер Анистон, Стин Карел и Рис Витерспун се …

Повеќе »

(ФОТО) ЛУД ПЛАН НА ЏОРЏ КЛУНИ: Решил да ги смири 14. години после разводот

Без оглед што минале 14. години од разводот на популарните холивудски глумци, се чини дека на нивниот заеднички пријател Џорџ Клуни тоа ништо не му значи, бидејќи решил да им обезбеди нова шанса, а за тоа имал генијален план. Имено, тој бившите ги поканил на тајно патување во Рим, со …

Повеќе »