Tag Archives: џенифер анистон

(ФОТО) ОВА Е ДЕФИНИТИВНО НЕГОВА ГОДИНА:Што одговорил Бред Пит на прашањето дали на доделувањето на Оскарите ќе ја донесе бившата сопруга број 1.!

Бред Пит дефинитивно ќе ја памти 2020. година. Не само што веќе освои три награди, туку можеби му се „насмевнуав“ и првиот Оскар во кариерата, а за кој е номиниран во категоријата за споредна улога во филмот „Once upon a time in Hollywood”(Беше еднаш во Холивуд). Иако претходните години имало …

Повеќе »

(ФОТО) Ангелина Џоли бесна: „Ова е исклучително непочитување. Никогаш не би му го направила тоа!“

На истата церемонија на доделување награди, каде што Бред Пит ја допирал Џенифер Анистон, ја „чепнал“ и својата втора, поранешна сопруга, Ангелина Џоли. „Да бидеме искрени, ова беше тешка улога. Овој човек е ‘напушен’, ја соблекува маичката, не се согласува со сопругата. Беше тешко“, се пошегувал Бред, потсетувајќи се на …

Повеќе »

(ФОТО) 4. дами доминирале на SAG наградите: Кој би рекол дека ги имаат тие години?

Синоќа се доделени SAG наградите каде се собрале најголемите имиња на Холивуд. View this post on Instagram Oh okkkkkk, @jenniferaniston. 🔥🔥🔥 See all the stars arriving to the 2020 #SAGawards at the link in bio. ✨ (📸: Shutterstock) A post shared by Us Weekly (@usweekly) on Jan 19, 2020 at …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПОГЛЕДИ И ПРЕГРАТКИ ЗА КОИ ГОВОРИ СВЕТОТ: На САГ наградите се сретнале Бред Пит и Џенифер Анистот – сите се убедени дека сеуште се сакаат а еве и зошто!

Поранешните сопружници Бред Пит и Џенифер Анистон беа сликани заедно на доделувањето на наградите на американското здружение на филмски актери SAG (Screen Actors Guild), а заради нивните погледи и прегратките, тие поттикнаа приказни дека сè уште имаат емоции. Очигледно беше дека Бред Пит и неговата поранешна сопруга уживаа во повторното …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) РЕАКЦИЈАТА НА БИВШАТА Е НЕПРОЦЕНИВА: Бред Пит земал Златен глобус а реакцијата на Џенифер Анистон е најшерувана на интернет!

Бред Пит беше награден со Златен глобус за неговата улога во филмот „Беше еднаш во Холивуд“. Актерот беше многу задоволен што излезе на сцената и одржа говор без да знае како ќе реагира неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон. Поточно, таа се чинела толку среќна и задоволна што тој бил награден, …

Повеќе »

(ФОТО) Одлучиле се’ да заборават: Бившите сопружници „го закопале минатото“ и решиле да продолжат понатаму!

Добро познатиот холивудски пар растажил многумина астажил со објавата дека се разведуваат а и дека причината е Анџелина Џоли. Актерот Бред Пит и актерката Џенифер Анистон неодамна се појавиле на Божиќна прослава и останале заедно до самиот крај. Многумина веднаш почнале да шпекулираат дали познатата двојка можеби се помирила. Според …

Повеќе »

(ВИДЕО) Оваа серија има најдобар крај во последните 20. години!

Последната епизода на култниот ситком „Пријатели“ е прогласена за најдобро ТВ завршување во последните 20. години. Оваа информација не е изненадување, со оглед на тоа што дури 52,5 милиони луѓе го гледаа крајот на серијата што се емитуваше во 2004. година, со што стана едно од најгледаните завршувања во историјата …

Повеќе »

(ФОТО) Момент кој сите го чекале: Шестмината од „Пријатели“ ќе се појават во нова ТВ авантура

Иако со години негираа и одбиваа да снимаат нови авантури, Рејчел Грин, Рос и Моника Гелер, Чендлер Бинг и Џои Трибијани наскоро би можеле да го доживеат враќањето на малите екрани. Странските медиуми ексклузивно носат вести дека целата актерска екипа се согласила на повторно обединување, а со идејата наводно се …

Повеќе »

(ФОТО) Тренерот на Џенифер Анистон на глумицата на Инстаграм и посакал добредојде со фотка од бокс

Џенифер Анистон конечно се придружила на Инстаграм и со првата фотка со „пријателите“ веднаш го урнала интернет. Многу колеги глумци,познаници и фанови на таа социјална мрежа и посакале добредојде , а меѓу нив и нејзиниот тренер Лејон Азубулике. Тој објавил досега невидена фотка од еден нивен заеднички тренинг со која …

Повеќе »