Tag Archives: џенифер анистон

(ВИДЕО) „Толку си секси“: Сите денес ја споделуваат оваа снимка на Бред Пит и Џенифер Анистон

ОНА ШТО фановите на Бред Пит и Џенифер Анистон го чекаа веќе 15. години конечно се оствари. Поранешниот пар се најде повторно заедно на малите екрани, а многумина тврдат дека меѓу нив било „жешко“ Двајцата со уште неколку познати актери, во четвртокот навечер, го читале Fast Times at Ridgemont High. …

Повеќе »

(ФОТО) ГИ ПОВИКУВА ЛУЃЕТО НА РАЗУМ – Џенифер Анистон покажала што му направила короната на нејзиниот пријател – бил потполно здрав!„Носете ги проклетите маски!“

Џенифер Анистон на Инстаграм објавила фотографија од нејзин пријател кој се наоѓа во болница, откако се заразил со коронавирус. „Ова е нашиот пријател Кевин“, напишала Џенифер Анистон. View this post on Instagram This is our friend Kevin. Perfectly healthy, not one underlying health issue. This is Covid. This is real. …

Повеќе »

(ФОТО) ЏЕНИФЕР АНИСТОН НА ФАНОВИТЕ ИМ ИСПРАТИЛА СИЛНА ПОРАКА: Неа сите ја слушаат, а дала ВРВЕН совет!

Џенифер Анистон на Инстаграм испратила јасна порака до сите, со цел да го привлече вниманието на нејзините фанови да внимаваат на вирусот корона. Актерката се фотографирала без шминка на лицето, но носи маска, а ги советувала и другите да го сторат тоа. “Разбирам дека маските се непријатни и неудобни. Но, …

Повеќе »

СТРАСТИТЕ НЕ СЕ СМИРУВААТ – ШОК ТАЈНИТЕ НА АНГЕЛИНА СЕ ПОЈАВИЛЕ ВО ЈАВНОСТ! Скандали, измами, драма за Џенифер Анистон, забрана за децата…

Бред Пит е единствената работа што ја поврзува Анџелина Џоли со Џенифер Анистон – затоа што актерот влегол во врска со колешката уште пред да се разведе. Енџи, велат тие, можеби и порано влегла во светот на славните, но Анистон е таа која може да се пофали дека го имала …

Повеќе »

НИВНИТЕ ФАНОВИ ГО ЧЕКАЛЕ ОВА: Џенифер и Бред планираат венчавка а ТОЈ има само една желба!

Со месеци се појавуваат гласини за помирување меѓу Џенифер Анистон и Бред Пит, а според најновите написи на странски медиуми, планираат повторно да се венчаат, и тоа тајно. Како што се наведува, Џенифер и Бред, планираат помирувањето да гоозваничат со официјална свадба во Мексико, на плажа. „Бред сега сака да …

Повеќе »

(ФОТО) Тажна вест за фановите на популарната серија: Корона вирусот го одлага новото собирање на „Пријатели“

Долгоочекуваното обединување на екипата на популарната серија „Пријатели“ е одложено поради пандемијата на корона вирусот… Специјалната епизода ќе биде снимена следната недела на првобитната сцена во Бурбанк, Калифорнија, а ќе се емитува во мај. Не е одреден новиот датум за снимање, а HBO Max одби да ја коментира новата ситуација. …

Повеќе »

ПОТПОЛНО НЕОЧЕКУВАНО: Ангелина Џоли се мажи!

Триото Ангелина Џоли – Бред Пит – Џенифер Анистон, како и сите детали од нивниот живот, не престануваат да ја интригираат јавноста. Откако неодамна најголемиот дел од вниманието го украде Бред и неговата, прва, поранешна сопруга Џенифер Анистон и нивната љубов, која се разгоре, според извештаите на светските медиуми, Ангелина …

Повеќе »

(ФОТО) ПРИЈАТЕЛ НА ПИТ ТВРДИ: „Бред и Џенифер планираат свадба во јуни!“

Бред Пит и Џенифер Анистон, наводно, планираат свадба за месец јуни. После наводите дека се помириле, дека ќе посвојат дете, следи онаа што најмногу ги шокираше обожавателите на актерот и фановите на актерката. Џенифер и Бред сè уште не ја потврдија оваа приказна. „Не мислам дека некогаш престана да го …

Повеќе »

(ФОТО) НЕМА ПОВЕЌЕ КРИЕЊЕ: Бред Пит и Џенифер Анистон се повторно заедно!

Сезоната на награди во Лос Ангелес придонесе за честите средби на бившите сопружници Бред Пит и Џенифер Анистон што пак од друга страна ги подгреа приказните дека се повторно заедно, што никој од нив јавно не го потврди… Но, затоа се тука пријатели на поранешните холивудски сопружници кои тврдат дека …

Повеќе »