Tag Archives: џек џонес

И’ Jax Jones na Ohrid calling 2018 – можност за бесплатен влез!

„Авалон“ го најавува настапот на една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02. август, помеѓу големите фестивалски настапи на Dimitri Vegas & Like Mike (на 01. август) и Armin van Buuren (на 04. август). Токму поради тоа, Авалон …

Повеќе »