Tag Archives: џефри дин морган

(ВИДЕО) Џефри Дин Морган искрен:„Бев преплашен на раѓањето на моите деца!“

Џефри Дин Морган, во понеделникот, бил гостин во тв шоуто на Џими Кимел, Monday night, и „се отворил“ околу раѓањето на неговата ќерка Георг. „Истото го направив и со Гас и одевме на природен начин. Но, имавме и бабица“ рекол Морган и додал. „Мојата сопруга, Хилари Бартон, е чудо на …

Повеќе »

(ФОТО) Ѕвездата од „Вовед во Анатомија“ дома ја породил сопругата:„Пет години копнеж за ова наше чудо!“

Неколку спонтани абортуси, тешко разочарување, депресија и пет години чекање не биле препрека глумицата Хилари Бартон да добие ќерка. Сега, кога бебето наполнило еден месец, таа ја претставила… Хилари е некогашна водителка на ЕмТиВи и глумица позната по неколку тинејџерски серии, кои ја „кренале“ во рангот на холивудските ѕвезди. Во …

Повеќе »