Tag Archives: џастин тимберлејк

(ФОТО) Џастин Тимберлејк во големи проблеми поради скандалот со Џенет Џексон прд 17. години

Поранешниот менаџер на Џастин Тимберлејк, Џони Врајт, го довел пејачот во неочекувани проблеми со коментар испратен на Џенет Џексон, 17. години по скандалот што ја обиколи планетата. Откако пејачката сподели инспиративен цитат на својот профил на Твитер, кажувајќи им на своите следбеници дека секогаш треба да им простуваат на другите, …

Повеќе »

(ФОТО) ЏАСТИН ТИМБЕРЛЕЈК ИМ СЕ ИЗВИНИЛ НА БРИТНИ СПИРС И ЏЕНЕТ ЏЕКСОН: „Знам дека згрешив, ќе се обидам да бидам подобар!“

Џастин Тимберлејк им се извинил на Бритни Спирс и Џенет Џексон за своето однесување во минатото. Тој објавил долга порака на својот Инстаграм профил и го направи она што многу фанови го посакувале. „Ги видов таговите и ми е жал што моето однесување во минатото придонесе за проблемот, кога го …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПРЕДИЗВИКАЛА БУРА ОД РЕАКЦИИ – Бритни Спирс ја загубила контролата и го шокирала светот

Под бизарното видео, пејачката го означила Џастин и со тоа предизвикала бура од реакции Една од најголемите светски sвезди, Бритни Спирс, на својот Инстаграм профил сподели видео во кое танцува на песната „Holy Grail“, во која се вокалите на Џастин Тимберлејк Под бизарното видео, пејачката го означи Џастин и со …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Познатиот пејач во новиот филм се разголил до крај!

Новиот филм „Палмер“, во кој главна улога, меѓу другите, има и поп-sвездата Џастин Тимберлејк, е полн со предизвикувачки секси сцени. Во една од нив, на екранот блеска голиот задник на Тимберлејк. Станува збор за моментот кога актерката Џуно Темпл и Тимберлејк водат љубов. Неговиот задник, сепак, не е единствениот што …

Повеќе »

(ВИДЕО) Џастин Тимберлејк го открил името на вториот син

Џастин Тимберлејк потврдил дека тој и неговата сопруга Џесика Бил станале родители на момче во 2020 година, а во разговор со Елен Деџенерис го открил и неговото име – Фајнс!   View this post on Instagram   A post shared by Ellen DeGeneres (@theellenshow) „Тој е одличен и многу е …

Повеќе »

(ФОТО) Емотивни моменти: Фотографии од славните татковци кое ќе ве трогнат

Иако зафатени, славните татковци секогаш наоѓаат време да го минат со децата и семејството, во што вистински уживаат… Не постои ништо послатко од грижлив татко кој минува време со своите дечиња и љубовта помеѓу нив. Во случајот на познатите личности, можеме да претпоставиме дека повеќето од нив се постојано зафатени,но …

Повеќе »

(ВИДЕО) Мудра мајка: Единствен начин за смирување на близнаците!

Мајката никако не можела да ги смири близнаците кои си играле и биле бучни… Но, тогаш на телевизорот се појавил „тој“ и неговата песна а очајната мајка здивнала… Немирните близнаци се смирувале само кога ќе слушнат песна на Џастин Тимберлејк…  

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Празнична веселба: Ѕирнете во домовите на Џенифер Лопез, Џесика Алба, семејството Бекам…

Иако многумина одлучиле Божик да го прослават на патување, по можност во езготичните краишта, повеќето сепак останале во своите домови и во круг на семејството. Највесело било во домот на пејачката Гвен Стефани, која на својот најмлад син Аполо, одлучила да му подготви вистинско изненадување за Божик. Со браќата Кингстон …

Повеќе »

(ВИДЕО) Тијана  како Џастин Тимберлејк, повторно, воодушеви во ТЛЗП

Тијана Дапчевиќ во најновата емисија на „Твоето лице звучи познато“ се појави како Џастин Тимберлејк. Со песната „Can’t Stop the Feeling“, Тијана „растури“ на сцената и направи вистинско шоу. Настапот го започна од зад сцената, па потоа се префрли пред жирито. Тијана беше непрепознатлива и доби само пофалби од жирито.

Повеќе »