Tag Archives: девојче

(ВИДЕО+ФОТО) Девојче „крадело“ пуканки од принцот Хари а сега сите зборуваат за неговата реакција

Мало девојче, кое заедно со мајка си седела до принцот Хари на Invictus Games во Канада, стана хит во светот. Зошто? Затоа што му „крадела“ пуканки на британскиот принц за време на натпреварот. Две годишната Емили била уловена од камерите како си грицка од пуканките на Хари, додека тој разговарал …

Повеќе »

(ВИДЕО) Заспал додека возел: Девојчето испаднало на патот

Кина: Нејзиниот татко кому кинеските медиуми му го навеле само презимето Хонг, дошол по ќерката и и’ помогнал да стане. На снимката се гледа дека девојчето е повредено и накривнува На автопат во Кина автомобил удрил во камион. Возачот, таткото на девојчето, најверојатно заспал. Во стравичната несреќа девојчето старо 13. …

Повеќе »