Tag Archives: девет години

(ФОТО) ТРАГИЧНА животна приказна и УШТЕ ПОЛОШ КРАЈ: ПОГРЕШНИ мажи и ДРОГА ја ЧИНЕЛЕ ЖИВОТ – Денес се навршуваат 9. години од смртта на Витни Хјустон

Витни Хјустон е една од најпродаваните уметнички на 20. век, но наместо со нејзиниот глас медиумите, главно, се бавеа со нејзината зависност од дрога… Поминаа девет години од трагичната смрт што го преплави светот на музиката со тага. Веста дека музичката дива Витни Хјустон почина откако беше пронајдена во бесознание …

Повеќе »

(ВИДЕО) ФИН ЧИЧКО ОД СОСЕДСТВОТО 9. ГОДИНИ ВО ПОДРУМ СИЛУВАЛ ДЕЦА! Се појавиле снимки на холандскиот монструм!

Започнало судењето на Холанѓанецот Герет Јан ван Дорстен (67), е осомничен дека своите деца, кои сега имаат помеѓу 18. и 25. години, девет години ги држел затворени во подрумот каде биле силувани и малтретирани. Да потсетиме, во октомври, целото семејство, шест деца и нивниот татко биле пронајдени во подрумот на …

Повеќе »

(ФОТО) Бергузар и Халит се подготвуваат за новото бебе: Соба од 150.000 евра!

Турските актерски sвезда и брачната двојка Бергузар Корел (36) и Халит Ергенц (49) се на седмото небо. Тие уживаат во блажена состојба и го чекаат раѓање на второто дете. За разлика од првите месеци од бременоста, кога Бергузар со голема торба го криела стомакот од папараците и ја криела бременоста, …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПОЗНАТИОТ ТУРСКИ ПАР ГО ПРОШИРУВА СЕМЕЈСТВОТО: Ѕвездите на „Далеку од дома“ очекуваат уште едно момче!

Според видеото кое се прошири по турските медиуми очигледно е дека познатата турска актерка Бергузел Корел со сопругот Халит Ергенц го очекува второто дете… Познатата турска актерка Бергузар Корел со актерот Халит Ергенч се венча во 2009. година откако романсата ја почнаа на снимањето на серијата „1001 ноќ“. Славната актерска …

Повеќе »

(ФОТО) Дегутантно: Најмладата жртва на сексуално злоставување во Холивуд имала само девет години

Со години ја гледавме како Грдата Бети во популарната серија која на програмата беше шест години. Но, иако и се восхитувавме и чудевме на перформансите, како грдото пајче може да се претвори во исклучителен убав лебед, се’ не било баш прекрасно за Америка Ферера во улогата на Грдата Бети… Секојдневно …

Повеќе »