Tag Archives: ден на мајките

(ФОТО) Наоми Кембел објави ретка фотографија со својата ќерка која наскоро ќе наполни две години

Наоми покрај фотографиите со ќерката напишала дека е благословена… Легендарната манекенка Наоми Кембел го одбележа Денот на мајката со серија фотографии со својата ќерка. Педесет и двегодишната Наоми покажа неколку прекрасни фотографии на кои таа и нејзината ќерка се гледаат одзади. На серијата фотографии се гледа како познатата манекенка поминува …

Повеќе »