Tag Archives: деми мур

(ФОТО) Ќерката на Брус Вилис позирала со голи гради но фановите повеќе ги заинтригирало нешто друго

Двесетишестгодишната Скаут ЛаРу Вилис, ќерка на Брус Вилис и Деми Мур, на Инстаграм објавила фотографија на која позира само во гаќички. Вилис на фотографијата е со сестрата Талула, во необична поза, градите ги покрила со раце, но ниту нејзините бели гаќички не скриле многу. „Барем да можам по цел ден …

Повеќе »