Tag Archives: деми мур

(ФОТО) Деми Мур, еден месец по изобличеното лице од ОПЕРАЦИЈА, направила селфи без шминка!

Дали претерала со операциите на лицето? Ова прашање мачи со денови… Дали претерала со операциите на лицето? Ова прашање ги мачеше луѓето со денови од моментот кога ја видоа на шоуто на енди кога се шеташе со изобличено лице. Таа само објави селфи без трошка шминка со која сакаше да …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Естетски хирург открива што се’ оперирале најубавите жени во светот

Пластичен хирург од Беверли Хилс, д-р Чарлс Ли на ТикТок открива која од славните имала најмногу „пластични“ асистенции. Д-р Ли не ги извршил процедурите на ѕвездите за кои зборува, но тој е експерт кога станува збор за дотерувања, липосукции и полнила. Во серија видеа објавени на ТикТок, тој анализира „пред …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Што се случило со лицето на Деми Мур? Познатата глумица непрепознатлива на ревијата на Фенди во Париз!

Актерката Деми Мур се појавила на Париската модна недела и ја отворила ревијата на модната куќа Фенди за пролет-лето. Сепак, сите се прашуваат што се случило со нејзиното лице. Деми на шоуто донесе јакна што ги откриваше нејзините рамена, панталони и обетки од дизајнерката Ким Џонс.   View this post …

Повеќе »

(ФОТО) Црната чипка на Деми Мур гори на модниот спектакл на Ријана

Актерката Деми Мур има 57. години, а на годишното шоу на Ријана „Savage x Fenty“ се појавила во секси боди со чипка, кој го зачинила со мрежести чорапи. Целиот стајлинг го зачини со дијамантски чокер и соодветни обетки. Ѕвездата на филмовите „Дух“ и „Стриптиз“ позираше на шоуто заедно со Бела …

Повеќе »

(ФОТО) Љубов е тоа: Брус Вилис повторно се оженил со истата жена!

Славниот глумец,Брус Вилис, и неговата сопруга Ема Хеминг после 10. години брак одлучиле да ги обноват заветите. Една од званиците била и бившата сопруга на брус Вилис, Деми Мур, што многумина пријатно изненадило бидејќи по кој знае кој пат покажале дека луѓето после развод можат да останат пријатели. View this …

Повеќе »

(ФОТО Галерија) Доказ за љубов: Фотографиите на Деми Мур и српската стилистка ја потврдиле нивната љубов!

Детската смеа кај двете предизвикала радост и веселба како и доказ дека одлично си поминале… За врската на американската глумица Деми Мур и српската модна стилистка Маша Манџука почнало да се пишува пред две години. Но, се чини дека дури сега вљубените партнерки се подготвени да ја потврдат својата романса. …

Повеќе »

(ФОТО Галерија) Српска стилистка го освоила срцето на славната Деми Мур!

После три неуспешни бракови, глумицата Деми Мур, наводно, е во интимна врска со стилистката од Белград и заедно одгледуваат девојче. Деми Мур (55) веќе две години е во љубовна врска со позната стилистка од Белград, тврдат американските таблоиди. Славната актерка неколкупати е видена во друштво на српската стилистка Маша Манџука …

Повеќе »

(ФОТО) Ештон Качер на бившата поќерка и подарил вила вредна 1. милион долари

Глумецот, наводно, сака да ги прекине сите врски со бившата сопруга и нејзиното семејство па се одлучил на овој потег. Ештон и ќерката на неговата бивша сопруга куќата заедно ја купиле во 2009. година… Глумецот Ештон качер (40) бил во брак со колешката Деми Мур (55) а таа ги има …

Повеќе »

(ФОТО) Брус Вилис може да го уништи само таа.И’ го направила тоа!

Никој нема повеќе материјал од бившата. Така неодамна Деми Мур во говорот „го испрашила“ нејзиниот бивш сопруг Брус Вилис. Сепак, некогашните љубовници и брачни партнери покажале дека и’ после се се во добри односи. Потполно случајно и спонтано, или пак не, Деми Мур се појавила на претставувањето на комедијата која …

Повеќе »