Tag Archives: деколте

(ВИДЕО+ФОТО) Деколтето на Салма Хајек е приказна само по себе, а нејзиното лице – актерката е непрепознатлива

Актерката Салма Хајек се најде на листата на познати личности кои присуствуваа на премиерата на филмот Killers Of The Flower Moon во Кан. На црвениот тепих ѝ се придружи и нејзиниот сопруг Франс Анри Пиноа, а парот изгледаше блескаво како и обично. Сепак, ѕвезда беше Салма и нејзиниот прекрасен фустан. …

Повеќе »

ЌЕ ВЕ НАСМЕЕ – Фотографијата на која Мајкл Даглас гледа во деколтето на Кетрин Зета Џонс стана хит

Мајкл Даглас и неговата сопруга Кетрин Зета-Џонс се појавија на премиерата на филмот „Ant-Man and the Wasp: Quantumania“ во Лондон, а многумина ги насмеал моментот кој го уловија фотографите. Кетрин Зета-Џонс го привлече вниманието со своето појавување на премиерата на „Ant-Man And The Wasp: Quantumania“, а ниту нејзиниот сопруг Мајкл …

Повеќе »

(ФОТО) Ѕвездата со најраскошното деколте во Холивуд ги привлекува сите погледи

Иако сме навикнати на фустани кои ги истакнуваат нејзините облини, овојпат таа избрала романтична креација со долги ракави која и прилега ФАНТАСТИЧНО. Актерката Кристина Хендрикс присуствувала на вечера во чест на луксузниот бренд Roger Vivier, а на својот Инстаграм профил сподели слики од настанот. Ѕвездата која се прослави во серијата …

Повеќе »

(ФОТО) ОГРОМНИТЕ ГРАДИ ИСПАДНАЛЕ ОД ДЕКОЛТЕТО, НИКОЈ НЕ ЈА ПОГЛЕДНАЛ ВО ОЧИ! Селма Хаек „шокирала“ во Холивуд, се’ на неа е ПРИРОДНО

Актерката Селма Хаек ги покажала бујните гради на гала настан во Холивуд, а огромните гради едвај ги задржала да не испаднат од деколтето. View this post on Instagram A post shared by 🇲🇽𝐒𝐀𝐋𝐌𝐀 𝐇𝐀𝐘𝐄𝐊🇲🇽 (@salmahayek_canada) Жешката мексиканска актерка Селма Хаек (56) оставила многу малку на фантазијата кога се појавила на …

Повеќе »

(ФОТО) МОНИКА БЕЛУЧИ ВО НАЈТЕСЕН ЦРН ФУСТАН И ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ ПОКАЖАЛО ГОЛЕМО ДЕКОЛТЕ: Никогаш не изгледала послабо!

Моника Белучи (57) се појавиЛА на забавата по ревијата на „Долче и Габана“ и оставила силен впечаток кај сите присутни. Моника Белучи на ревијата на „Долче и Габана“ се појавила облечена во црн тесен фустан кој достигнувал до под колената. Со овој фустан актерката носела и црни тесни чизми со …

Повеќе »

(ВИДЕО) „ЛИЦЕТО ТИ Е ПРЕКРАСНО, ШТЕТА ЗА ГРАДИТЕ“ Баба ја испокарала внуката внуката, сите ВРЕСКААТ ОД СМЕА на интернет – Што би ти кажала мајка ти?

Една баба ја искарала внуката поради фустанот, а една работа најмногу и привлекло внимание. Јазот помеѓу генерациите никогаш не бил поочигледен како на видеото кое ги запали социјалните мрежи! Бабата Виолет Григ стана хит на интернет бидејќи ја „исплукала“ својата внука, односно нејзиниот избор на облека за свечена пригода. Внуката …

Повеќе »

(ФОТО) Моќното издание на познатата актерка не се фокусира на раскошните гради, туку…

Забележавме дека нејзиниот моден избор е среден, елегантен, но секогаш со доза на гламур и моменти кои ја скокоткаат фантазијата. Синоќа во рамките на Канскиот фестивал се одржа познатиот настан AmfAR, а ѕвезда на истиот беше актерката Нина Добрев. Канадската актерка со бугарско потекло се прослави со улогата во серијата …

Повеќе »

(ФОТО) Го покажала деколтето од блиску а нема ништо вулгарно – никој како Хали Бери!

„Животот не е секогаш совршен, но овој проклет комбинезон е“, напишала актерката под фотографијата, поради што на многумина не им е добро. View this post on Instagram A post shared by Halle Berry (@halleberry) Американската актерка Хали Бери (55) со децении важи за една од најубавите жени во светот. Таа …

Повеќе »

(ВИДЕО) Шминкер ТРАНСФОРМИРАЛ БАБА во Ким Кардашијан: Промената е НЕВЕРОЈАТНА!

За многу жени, Ким Кардашијан е инспирација и модел кога е во прашање шминката, а пред се контурањето на лицето. Видеото во кое познатиот шминкер ја трансформира својата баба во Ким Кардашијан, за краток период станало вирално, а прегледано е повеќе од 2,5 милиони пати. Бабата на самиот почеток на …

Повеќе »