Tag Archives: дејвид бекам

(ФОТО) Луѓето не престануваат да го фалат Дејвид Бекам: „Покажа почит кон британскиот народ“

Реакциите на социјалните мрежи НЕ престанаа откако поранешниот капитен на Англија, Дејвид Бекам, чекал 13. часа во редица за да се поклони на ковчегот на кралицата Елизабета во Вестминстерската сала. На Твитер се појавија бројни објави, а луѓето не престануваат да го фалат Дејвид што не ја прескокнал огромната линија, …

Повеќе »

(ВИДЕО) Дејвид Бекам чекал 12. часа за да го види ковчегот на кралицата Елизабета

ВО ПОНЕДЕЛНИК, 19. Септември, покојната англиска кралица Елизабета ќе биде погребана во Лондон. Пред тоа граѓаните имаат можност да му оддадат почит на нејзиниот ковчег, а тоа го направил и легендарниот фудбалер на Манчестер Јунајтед и Реал Мадрид, Дејвид Бекам, кој поради тоа поминал 12. часа чекајќи ред меѓу „обичните“ …

Повеќе »

Бекамови се во долгови од 64. милиони евра

Модната дизајнерка Викторија Бекам и нејзиниот сопруг Дејвид Бекам наводно се длабоко во долгови, а како што пренесуваат странските медиуми, две работи се виновни за целосното деловно фијаско. Викторија и нејзиниот сопруг, наводно, не можат да се пофалат со успехот на нивниот моден бренд, а како што пренесуваат странските медиуми, …

Повеќе »

(ФОТО) ПРОБЛЕМИ ВО РАЈОТ НА СОВРШЕНОТО СЕМЕЈСТВО: Неспособниот син ги обвинува родителите, никогаш нема доволно пари и моќ, дури и сопругата го презира!

Семејството Бекам сѐ уште вистински ужива во одморот, но во рајот се наѕираат проблемиСемејството Бекам е во Палм Спрингс и овој пат сите заедно заминале на појадок облечени во бело. Дејвид и Викторија биле придружувани од ќерката Харпер и синот Ромео, додека Бруклин и Круз не биле никаде на видок.Додека …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ТОЈ Е НАЈСЕКСИ МАЖ НА СВЕТОТ А ИМА 47 ГОДИНИ: Фотографиите од неговото голо тело ги ставија жените во транс

Го нарекуваат најзгодниот пензионер на светот, но вистината е дека тој е еден од најбогатите луѓе на планетата. Дејвид Бекам „жари и пали“ со фотографии во гаќички за капење Дејвид Бекам и Викторија Бекам летуваат на јахта. Овој пат нивната дестинација е Мајами. Бекамови уживаат во сончевите денови, посветувајќи се …

Повеќе »

(ФОТО) ДЕЈВИД БЕКАМ ИМ ОДРЖА ЛЕКЦИЈА НА МАЖИТЕ: Воодушеви со еден потег! Не е ни чудо што 23. години е во брак со Викторија!

Дејвид Бекам покажа дека е вистински џентлмен, Викторија е вљубена во него со голема причина…Дејвид и Викторија Бекам на почетокот на јули ја прославија 23-годишнината од бракот. Тие двајца заедно уживаат во магијата на летото, а ја воодушевуваат јавноста со своите фотографии.Судејќи по фотографиите, нивната љубов сè уште цвета. Викторија …

Повеќе »

(ФОТО) Дејвид Бекам поради неа живеел во страв, му доаѓала на врата и му се заканувала

Познатиот англиски фудбалер Дејвид Бекам живеел во страв од прогонувачка која му испраќала писма и се појавувала пред неговиот дом, објавија неговите адвокати пред судот во Англија. Лицето кое го прогонувало Бекам е психички растроено, се вика Шерон Бел и живее во Ватфорд. „Бев загрижен што би можела да направи …

Повеќе »

(ФОТО) Бекамови летуваат на Јадранот, во луксузна вила го прославиле роденденот на својата ќерка

Викторија и Дејвид Бекам се одмараат во Хрватска со своите деца, а според локалните медиуми, славниот пар престојува во луксузниот комплекс Lopud 1483 на Лопуд. View this post on Instagram A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) Таму го прославиле и 11-от роденден на својата ќерка Харпер, а на Инстаграм …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ДЕЈВИД БЕКАМ како татко на годината: Ја одвел ќерка си на спектакл во Венеција, а сликите ќе ги стопат и оние со камено срце!

Погледнете како таткото и ќерката го искористеле квалитетно времето… Најмладата ќерка на Бекам, исто така омилена, веќе неколку дена престојува во Венеција со својот татко. Заминаа на престижен настан, гала театарски спектакл, а бидејќи беа таму неколку дена, имаа време и за други активности. Се возеле со гондола и поминале …

Повеќе »