Tag Archives: дастин хофман

(ФОТО) Овие ѕвезди со годините изгледаат се’ подобро: Тие се како вино, колку постари толку подобри!

Годините на живот како на нивните лица и држење да им даваат одредена доза на мажевност додека детскиот изглед со времето, полека но сигурно се губи… Холандскиот уметник Ард Гелинк го освоил интернет со фотките на славни луѓе „пред и после“. Тој спојува фотографии на познати глумци, пејачи, модели и …

Повеќе »

(ВИДЕО) „Пеперутка“ како римејк со новите ѕвезди Рами Малек и Чарли Ханам

Да се сними филмот „Пеперутка“ во кој култни улоги остварија Стив Мек Квин и Дастин Хофмн, сигурно нема да биде лесно, но најтешко ќе им биде на Рами Малек и Чарли Ханам кои ќе ги играат главните ликови…посебно што секој нивен миг ќе биде споредуван со оригиналот… Тематиката бегство од …

Повеќе »