Tag Archives: чудно

(ФОТО) Сцената од трамвај во Полска ги насмеала луѓето на Фејсбук, се ќе ви биде јасно кога ќе ја видите фотографијата

Сцена од јавниот превоз некаде во Полска ги насмеа следбениците на популарната страница на Фејсбук. Нема да верувате што некој обесил во трамвај – глетката е бизарна и во исто време смешна. Фото: Принтскрин/Facebook

Повеќе »

(ВИДЕО) Како луд ја повторувал ОВАА РЕЧЕНИЦА: На интернет кружи видео на Алек Болдвин од сослушувањето откако ја уби Халина Хачинс и никому што го гледа ова не му е пријатно

Актерот Алек Болдвин изјави дека повеќе не сака да биде јавна личност и ја работи својата работа неколку часа откако минатата година го испука куршумот што ја уби снимателката на сетот на филмот „Rust“, покажува новото видео. Канцеларијата на шерифот на Санта Фе во Ново Мексико во понеделникот објави серија …

Повеќе »

(ВИДЕО) Додека се околу него се лула од земјотрес реакцијата на овој Јапонец е ХИТ!

Неверојатно, но вистинито Земјотрес со јачина од 7,2 степени според Рихтеровата скала ја погоди областа на Јапонија во саботата, а епицентарот беше во близина на островот Хоншу. Додека целата земја беше во паника и многумина стравуваа за своите животи и безбедност, видеото од Јапонец како седи како статуа го обиколи …

Повеќе »

ПРИМЕРНО семејство кое сите го гледаат со ЧУДЕЊЕ: Прабабата има 59., бабата 40., а мајката 16. години!

Никој во нивната околина не може да сфати кој со кого е и како функционираат Во Швајцарија, можете да наидете на сите видови приказни, но ретко на оние што се судираат со општиот морал и спартански примери на луѓето навикнати исклучиво на правила и дисциплина. Затоа, ова семејство е истовремено …

Повеќе »