Tag Archives: четири знаци

Четири знаци во кои се раѓаат најголемите прељубници

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… ИАКО не постои научна основа која директно би ги поврзала астролошките знаци со верноста, некои хороскопски знаци често се истакнуваат како прељубници. Не значи дека сите родени во овие …

Повеќе »

На овие четири хороскопски знаци им е тешко да најдат љубов која ќе трае вечно

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… НЕКОИ знаци се познати по одредени особини кои можат да влијаат на нивните љубовни врски и да им отежнат да најдат партнер со кој ќе го поминат остатокот од …

Повеќе »

Четири знаци на кои јуни ќе им донесе среќа: Ќе проживеат неверојатни моменти и ќе стекнат незаборавно искуство

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Поволен период за четирите хороскопски знаци Коридорот на затемнувањето заврши на 5 мај, ретроградниот Меркур заврши на 15-ти, што значи дека конечно можете да се опуштите. Астролозите имаат добри …

Повеќе »

Четири хороскопски знаци кои најмногу се разведуваат

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… НЕКОИ астролози сугерираат дека некои знаци се повеќе склони кон поголеми предизвици во бракот и затоа се поподложни на развод. Според некои извори, ова се знаците кои најмногу се …

Повеќе »

Пред нив е пролет за паметење: На овие знаци крајот на март им носи нова љубов

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Пролетта е веднаш зад аголот, природата се буди и е вистинско време за нова љубов. Иако иднината не може да се предвиди, според астролошките прогнози, на крајот на март …

Повеќе »

Харизматични се и неодоливи: Ова се најатрактивните хороскопски знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… НЕКОИ луѓе се исклучително привлечни и го будат интересот на оние околу нив без воопшто да се трудат. Ако некогаш сте се запрашале зошто некои луѓе се толку пожелни …

Повеќе »

Пазете се од нив: Ова се најдволичните хороскопски знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Секој од нас одвреме-навреме кажува лага. Сите понекогаш носиме лажен став за да напредуваме на работа или во личниот живот, но за некои луѓе ова однесување е вообичаено. Самите …

Повеќе »

Овие хороскопски знаци ќе ги следи среќа во октомври

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… ПРЕД нас е октомври, интересен месец во кој нема да ни недостасуваат поволни можности на емотивен, деловен и финансиски план. Според астрологијата, најсреќни ќе бидат овие четири хороскопски знаци …

Повеќе »

ОВИЕ 4. ЗНАЦИ на есен ги очекува СУДБИНСКАТА ЉУБОВ: Им пристигнува емотивен рај – ако досега немале среќа, сега сигурно ќе се сретнат со СРОДНАТА ДУША

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Хороскопот истакнува дека наесен некои знаци од Зодијакот ќе имаат бурен романтичен живот, полн со емоции, страст и убава енергија. Оние кои летото го поминале сами, во текот на …

Повеќе »