Tag Archives: четири сина

(ФОТО) Познатиот фудбалер со години ја изневерувал сопругата: Сега таа јавно проговорила за нивниот брак

Сопругата на фудбалерот Вејн Руни – Колин неодамна во својот документарец открила се за нивната турбулентна врска и скандалите кои ги следат со години. „Немаше да бидам овде сега да не му простив“, искрено изјавила Колин. Вејн се обидел да ги прикрие своите неверства, но новинарите често го фаќале во …

Повеќе »

(ФОТО) Вејн Руни не се смирува ниту со четири деца:„Го фатиле со мистериозна бринета!“

Како што пишуваат медиумите Вејн и Колин имаат проблем во бракот поради неговиот непримерен начин на живот. Фудбалерот тврдел дека ќе се потруди да престане да пие за да го спаси бракот. Фудбалерот Вејн Руни (33) е познат по тоа дека сака забави, алкохол и згодни жени, а не е …

Повеќе »