Tag Archives: чека дете

(ВИДЕО) Николас Кејџ го открил необичното име на детето што го чека со својата 31-години помлада сопруга

АКТЕРОТ Николас Кејџ гостувал во шоуто на Кели Кларксон каде го открил полот и името на детето што го очекува со сопругата Рика Шибат. „Ќе добиеме девојче“, рекол актерот, а подоцна го открил името што го избрале за нивната ќерка. Кејџ се сетил на времето кога неговиот татко Август „Оги“ …

Повеќе »

(ФОТО) Николас Кејџ со 30. години помладата сопруга чека дете

Николас Кејџ повторно ќе стане татко. 57-годишниот актер со неговата 30. години помладата сопруга Рик Шибат го очекуваат нивното прво заедничко дете. Среќната вест ексклузивно за магазинот People ја потврди претставник на парот. „Идните родители се воодушевени“, додал тој. View this post on Instagram A post shared by People Magazine …

Повеќе »

Овој глумец „и го скрши срцето“ на сопругата на Балибег:Еве со кого наскоро ќе се жени Карман од серијата „Судбина“

Познатиот турски пејач, глумец и продуцент Оџан Дениз (45), кого неодамна го гледавме како Караман во серијата „Судбина“, конечно ќе застане на „лудиот камен“. Iradesi ortak,kendi halinde bi hayat… A post shared by Özcan Deniz (@ozcandeniz) on Aug 11, 2017 at 11:04am PDT Маркантниот Оџан уште од првите чекори на …

Повеќе »