Tag Archives: брутално

(ФОТО) ШАКИРА БРУТАЛНО ГО ПОТКАЧИЛА ПИКЕ: Се’ се тресе од нејзината објава! Во неколку реченици ја објаснила ЦЕЛАТА СИТУАЦИЈА, па ПОЕНТИРАЛА

Познатата пејачка Шакира и се обрати на јавноста на првиот ден од 2023 година и испрати, се чини, посилна порака од кога и да е откако се раздели од невенчаниот сопруг Жерар Пике. „Иако нашите рани се отворени во оваа нова година, времето лечи сè. Дури и ако некој нè …

Повеќе »

(ВИДЕО) Брутално: Погледнете што и прави Audi Q8 на Toyotа Suprа

Оставете ги сите добри и лоши страни настрана и бидете сведоци на монструозната моќ на тенкот од Инголштад. Германскиот магазин на сочелување издвоил два автомобила кои се слични еден на друг, а тоа е појава на пат. И’ додека чудовиштето на Ауди е одраз на моќта, супер тешка категорија, од …

Повеќе »

(ФОТО) ОСУДЕН НАЈЛОШИОТ СЕКСУАЛЕН МАНИЈАК ВО ИСТОРИЈАТА НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА: Силувал 48. мажи, ги измачувал со часови и се’ снимал!

Британскиот суд  го испратил индонезискиот студент опишан како „најлош сексуален престапник во историјата“ на Велика Британија  на доживотна казна затвор бидејќи силувал неколку десетици мажи чекајќи ги после излегувањето од ноќните клубови. Студент одговорен за стотици силувања е наречен најголемиот силувач во историјата на Британија и е осуден за повеќе …

Повеќе »