Tag Archives: бруклин бекам

(ФОТО) Никола Пелц проговорила за односот со Викторија Бекам: „Се’ започна по венчавката со Бруклин!“

Никола Пелц и Бруклин Бекам се венчаа на почетокот на пролетта Никола Пелц решила да го прекине молкот за гласините дека не е во добри односи со својата свекрва Викторија Бекам, во заедничкото интервју со нејзиниот сопруг Бруклин Бекам. Во локалните медиуми почнаа да кружат приказни за наводната кавга меѓу …

Повеќе »

(ФОТО) ПЛАЧЕЊЕ ОД СМЕА – ОВА Е ВИСТИНСКИОТ СИН НА ТАТО: Бруклин Бекам позајмил автомобил од БОГАТИОТ ТАТКО и се посрамотил КАКО НИКОЈ! Цел свет гледа и НЕ ВЕРУВА!

На почетокот на оваа недела, Бруклин Бекам барем еднаш помислил колку би било одлично да се биде анонимен. Богат анонимен, додуша, но секако не син на светски познат и исклучително богат татко кој може да му позајми „Мекларен“ од 330.000 евра од неговиот луксузен возен парк. Ако е така, Бруклин …

Повеќе »

(ФОТО) ПРОБЛЕМИ ВО РАЈОТ НА СОВРШЕНОТО СЕМЕЈСТВО: Неспособниот син ги обвинува родителите, никогаш нема доволно пари и моќ, дури и сопругата го презира!

Семејството Бекам сѐ уште вистински ужива во одморот, но во рајот се наѕираат проблемиСемејството Бекам е во Палм Спрингс и овој пат сите заедно заминале на појадок облечени во бело. Дејвид и Викторија биле придружувани од ќерката Харпер и синот Ромео, додека Бруклин и Круз не биле никаде на видок.Додека …

Повеќе »

(ФОТО) Проблеми во бракот на Бруклин Бекам и Никола Пелц: Дојде ли крајот на нивната љубов?

Обожавателите на славната холивудска двојка, Бруклин Бекам и Никола Пелц се згрозени бидејќи има „пукнатини“ во нивниот брак, и тоа само еден месец по венчавката. Бруклин, син на Дејвид и Викторија Бекам и Никола, американска актерка и наследничка на семејното богатство, на 9. април оваа година на Флорида размениле заклетви …

Повеќе »

(ФОТО) ПОВЕЌЕ НЕ Е БЕКАМ: Се ожени синот на Давид, го зел презимето на сопругата – дали поради ПАРИ?

Синот на Дејвид и Викторија Бекам, Бруклин Бекам и неговата долгогодишна партнерка Никола Пелц го кажаа судбоносното „да“ во Палм Бич, Флорида.Венчавката која наводно чинела неверојатни 3,5 милиони долари била одржана на семејниот имот на господинот Пелц кое вреди 103 милиони долари, Бруклин и Никола потпишале предбрачен договор, но не …

Повеќе »

(ФОТО) Се оженил синот на Бекам – го земал презимето на сопругата!

Бруклин Бекам и Никола Пелц се венчаа вчера на Флорида, а првите фотографии од младенците ќе бидат објавени во магазинот „Вог“. Церемонијата се одржа на имотот на таткото на Никол, Нелсон, на Палм Бич, чија вредност е 103. милиони долари. Пелц двапати одлета во Рим за да проба венчаница, изработена …

Повеќе »

(ФОТО) Вистината за идната снаа на Бекамови: Нејзиниот татко е поврзан со осуден педофил?

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам, Бруклин, и богатата наследничка Никола Пелц ќе се венчаат овој викенд. Првите фотографии протекоа во јавноста во пресрет на гламурозната венчавка која ќе се одржи на имотот на нејзиниот татко во Палм Бич.Папараците ја уловија двојката Бекам со синот и децата во пресрет …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Светот го исмејува синот на Дејвид Бекам поради „бламирање“ во шоуто

Бруклин Бекам, синот на славните родители на Дејвид и Викторија, стана предмет на потсмев ширум светот. Луѓето најмногу ги иритира фактот што поради неговото кулинарско шоу ангажирал тим од 62. луѓе, а за продукцијата платил 100.000 долари – за да го снимаат како прави едноставен сендвич. View this post on …

Повеќе »

(ФОТО) Поради короната, Бекамови ја одложија венчавката на нивниот син: Сватот сака предбрачен договор да го заштити богатството од 1,,6 милијарди долари (на ќерката)

Поранешниот фудбалер Дејвид Бекам и неговата сопруга Викторија одлучиле да ја одложат венчавката на нивниот најстар син Бруклин поради пандемијата. За да не дојдат во непријатна ситуација да го скратат списокот на гости, свадбата, која беше планирана за 2021. година, е преместена во 2022. година. Најстариот син на Дејвид и …

Повеќе »