Tag Archives: бритни спирс

(ВИДЕО) Без коментар, а фановите загрижени; Бритни Спирс гола под туш!

Американската поп ѕвезда Бритни Спирс повторно успеала да ги загрижи фановите со своите објави на социјалните мрежи. Имено, пејачката на својот Инстаграм профил објавича видео на кое се гледа како се тушира, но многумина сепак мислат дека претерала. Со оглед на тоа дека за ваквите објави секогаш добива многу критики, …

Повеќе »

(ФОТО) Бритни Спирс повторно шокираше со разголени фотографии: Пејачката позирала гола во када

Пејачката повторно ги изненадила своите фанови со шокантното однесување Провокативните фотографии не се новина на Инстаграм профилот на Бритни Спирс, но синоќа беше објавена најшокантната слика после која многумина се запрашаа што се случува со познатата пејачка. „Само сакам да знам дали е добро. Бритни, ако ти го објави ова, …

Повеќе »

(ФОТО) СИНОВИТЕ И ГИ МАЛТРЕТУВААТ ПОРАДИ НЕЈЗИНИТЕ ГОЛИ СЛИКИ, НО ТАА НЕ СЕ ОТКАЖУВА: Бритни отишла чекор понатаму и повторно ЗГРОЗИЛА со објавата

Бритни Спирс повторно позирала целосно гола и ја објавила фотографијата на Твитер со натпис кој ги згрози сите нејзини следбеници. View this post on Instagram A post shared by Channel 8 (@britneyspears) Бритни Спирс уште еднаш отишла чекор понатаму и повторно ги запрепастила сите фанови. Токму кога успеа да го …

Повеќе »

(ФОТО) ДАЛИ Е МОЖНО ДА ГО ПРАВИ ОВА? ПОТПОЛНО ГОЛА! Бритни Спирс како од филмовите за ВОЗРАСНИ: Ја покажала ИНТИМНОСТА и ги налутила обожавателите, а овој ДЕТАЛ особено ги изнервирал СИТЕ!

Бритни Спирс се почесто прикачува разголени слики на популарната социјална мрежа Инстаграм, но последната слика што ја објави привлече големо внимание кај нејзините обожаватели и предизвика загриженост кај нив. Пејачката која има 40. години го покажа своето исончано тело додека позирала целосно гола носејќи само црвен шешир со широк обод. …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ИЗРАБОТКАТА ТРАЕЛА 700 ЧАСА! Венчаницата на Бритни Спирс е олицетворение на елеганцијата, а зад се стои Донатела Версаче

Бритни Спирс е Версаче невеста Поп принцезата му кажа „да“ на својот вереник Сем Ашгари во четвртокот во куќата на парот во Таузенд Оукс, Калифорнија. Таа прошетала по патеката во прилагодена креација на Донатела Версаче, а меѓу гостите била и самата дизајнерка. View this post on Instagram A post shared …

Повеќе »

(ФОТО) СЛОБОДНАТА БРИТНИ СПИРС ПОВТОРНО БРЕМЕНА: Пејачката го чека третото дете!

СВЕТСКАТА поп ѕвезда Бритни Спирс е бремена и чека дете со својот вереник Сем Ашгари. – И така направив тест за бременост… и ќе имам бебе – напишала пејачката, а следеле бројни честитки. Пејачката и нејзиниот вереник ќе го добијат своето прво заедничко дете, а Бритни веќе има два сина, …

Повеќе »

(ФОТО) Пред судот изјавила дека целото нејзино семејство треба да ОДИ ВО ЗАТВОР за се што и направиле: После тешките обвинувања се огласила и сестрата на Бритни Спирс

Пејачката Бритни Спирс води правна битка со нејзиниот татко Џејми, кој веќе 13. години ги контролира нејзините животни одлуки, финансии и кариера. По шокантнната исповед на Бритни на суд и признанието дека нејзините старатели и забранувале да води нормален живот, ја спречиле да има дете со медицински средства и и …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПРЕДИЗВИКАЛА БУРА ОД РЕАКЦИИ – Бритни Спирс ја загубила контролата и го шокирала светот

Под бизарното видео, пејачката го означила Џастин и со тоа предизвикала бура од реакции Една од најголемите светски sвезди, Бритни Спирс, на својот Инстаграм профил сподели видео во кое танцува на песната „Holy Grail“, во која се вокалите на Џастин Тимберлејк Под бизарното видео, пејачката го означи Џастин и со …

Повеќе »

(ФОТО) Скапи промашени љубовни авантури: Чарли Шин плаќа 100.000, а Еди Марфи 50.000 долари месечно

Иако многумина при стапувањето во брак се надеваат на она „до крајот на животот“ многу приказни не добиват таков епилог. Некои ѕвезди минале низ разводи каде некој завршил со полн а некој со полупразен џеб… Чарли Шин Глумецот месечно мора да издвои 100. илјади долари. Откако се разделил од Дениз …

Повеќе »