Tag Archives: Бредли Купер

(ФОТО) Славната манекенка ја покажала ќерката: Најубаво дете во Холивуд!

Американските папараци успеале да ја сликаат славната манекенка Ирина Шајк во прошетка со петмесечната ќеркичка Леа де Сеин, која во почетокот на април ја добила со актерската ѕвезда Бредли Купер. Бидејќи двојката во јавност скоро никогаш не ги објавува деталите од приватниот живот, фотографиите на бебето, кое многумина го нарекле …

Повеќе »