Tag Archives: Бредли Купер

(ФОТО) Луксуз во Њујорк: Бредли Купер го покажал новиот дом за Ирина и ќерката Леа!

Откако излегол филмот „Ѕвездата е родена“, познатиот глумец Бредли Купер купил прекрасна куќа во Њујорк, за 13. милиони долари во која ќе живее со манекенката Ирина Шајк и ќерката Леа. По големиот успех на филмот „Ѕвездата е родена“, американскиот глумец Бредли Купер (47) одлучил своето семејство да го почести со …

Повеќе »

(ВИДЕО) И предвидуваат Златен Глобус и Оскар: Лејди гага проговорила за улогата во хит филмот

Лејди Гага негирала дека улогата на пејачка која ја толкува во филмот „Ѕвездата е родена“, што е нејзин филмски деби, е приказ на нејзиниот пат до славата. Во својата прва филмска улога, музичарката родена во Њујорк која се прославила со хитовите „Born This Way” и „Bad Romance”, ја толкува улогата …

Повеќе »

(ВИДЕО) Сите зборуваат за приказната на згодниот глумец и контроверзната пејачка

Сестраната музичарка Лејди Гага оваа година првпат ќе ја видиме во главна филмска улога и тоа во филмот „Ѕвездата е родена“ во кој партнер и е холивудскиот заводник Бредли Купер. За филмот се зборува веќе некое време, а конечно се појавил и првиот трејлер. Интересно е дека станува збор за …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Ирина Шајк повторно бремена…или не!?

Манекенката и нејзиното момче се забележани неодамна во центарот за планирање на семејство, пишуваат светските медиуми. Ирина Шаек се појавила неодамна на Неделата на свадбена мода во Барселона во венчаница од познат бренд, а обожавателите наводно забележале дека под фустанот на згодната манекенка се забележува заоблен стомак. @pronovias 🦊 A …

Повеќе »

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Семејна идила на Бредли Купер и Ирина Шајк со ќеркичката

Холивудскиот пар овие денови, после долго време, покажал како за нив изгледа семеен одмор и колку уживаат во родителската улога откако во април минатата година ја добија ќерката Леа де Сеин. Рускиот супермодел, Ирина Шајк, и актерската ѕвезда Бредли Купер пред девет месец станаа горди родители на малечкото девојче кое …

Повеќе »

(ФОТО) Ќерката на Ирина Шајк е копија на татко и

Пред неколку месеци се криеа од јвност и својот приватен живот го држеа во голема тајност. Но, раѓањето на ќерката како да ги промени навиките на славниот пар. Како минуваше времето од раѓањето на ќерката Леа де Сеин, родителите Бредли Купер и манекенката Ирина Шајк се’ почесто можеа да се …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Ирина Шајк објавила видео во кое шета гола: „Како да не родила“

„Линијата после породувањето ја средив бавејќи се со спорт и благодарение на долгите прошетки“ рекла Русинката. Шајк со глумецот Бредли Купер и ќерката Леа живее во својот стан во Њујорк Ирина Шајк (31) бившата девојка на фудбалерот Кристиано Роналдо (32) плени со својот изглед каде и да се појави поради …

Повеќе »

Во синоќешната пресметка на бившата и сегашна девојка на глумецот победила занесната Русинка

25. годишната Суки Вотерхаус е манекенка и британска „it” девојка која често на себе нафрлува се и сешто во очигледната желба да биде попосебна од останатите. Иако е манекенка, на русокосата очигледно дека модата „не и е во малечкиот прст“. 25. годишната Суки Вотерхаус е манекенка и британска „it” девојка …

Повеќе »

(ФОТО) Најубавото дете на Холивуд: Славната двојка на прошетка со ќерката

Новопечените родители, холивудската ѕвезда Бредли Купер и руската манекенка Ирина Шајк, сончевиот ден го минале во прошетка со петмесечната ќеркичка Леа, во потрага по тиква за Halloween… Во прошетката со ќеркичката Леа де Сеин, двојката го повела и нивниот домашен миленик, а тргнале во потрага по тиква на пазарот во …

Повеќе »