Tag Archives: Бредли Купер

(ФОТО) УЖИВА ВО МАЈЧИНСТВОТО – Прво интервју на Ирина Шајк после раскинувањето: Раскажала каква е како мајка а Бредли Купер го спомнала во контекст!

Ирина Шајк првпат после раскинувањето со Бредли Купер дала интервју за еден престижен магазин. Сите очекувале дека ќе се изјасни по повод крахот на врската, но таа била воздржана. Сепак, била расположена да говори за мајчинството... Од одговорите за нејзиниот приватен живот, не можело многу да се заклучи. “Мислам дека …

Повеќе »

(ФОТО) ЕВЕ ЗОШТО СИ ЗАМИНАЛА ИРИНА ШАЈК – Се појавил доказ за бременоста на Лејди Гага: Оваа фотка се шири „како епидемија!“

Лејди Гага и Бредли Купер веќе со месеци се една од главните теми на светските медиуми. После гласините за нивната врска на насловницата на таблоидот „In Touch” се појавила фотографија која ги покренала гласините дека Гага е бремена од Бредли. На оваа фотографија Гага и Бредли позираат прегрнати, а вниманието …

Повеќе »

(ФОТО) Ирина Шајк јасно му ставила до знаење на Бредли што мисли за него: Дијамантот од Купер го заменила со „Идиот“…!

Ирина Шајк свршувачкиот прстен кој го добила од Бредли Купер во 2017. година, го заменила со чантичка која „објаснува“ зошто дијамантот повеќе не е тука. Ташничката изгледа како книгата „Идиот“ од Фјодор Достоевски. Ирина се иселила од вилата во која живеела со Бредли, а се договориле за ќерката да се …

Повеќе »

(ФОТО) Ирина го оставила Бредли поради Гага:„Постојано го обвинуваше!“

„Нема шанси Гага и Бредли да завршат заедно. Не сега – навистина се добри пријатели и постојано зборуваат, но не е во негов стил веднаш да ‘скокне’ во друга врска…“, вели добар познавач на работите помеѓу манекенката Ирина Шајк и Бредли Купер… Веќе неколку дена се „шушка“ дека глумецот Бредли …

Повеќе »

(ФОТО) Ирина Шајк се огласила после прекинувањето: Инстаграм се вжештил од коментари, а никој не го спомнува Бредли Купер!

Јавноста со нетрпение очекувала реакција на некој од бившите партнери, Ирина Шајк и Бредли Купер. После прекинувањето на врската познатата манекенка се огласила на Инстаграм. Ирина поставила фотографии настанати во рамките на кампањата за познат бренд. Тоа би можело да се протолкува како некој вид нејзино игнорирање на написите за …

Повеќе »

(ФОТО) Крај на романсата: Ирина Шајк „се иселила“ од куќата на Бредли Купер!

Како што известува британски „Mirror Online“, Ирина Шајк се иселила од куќата, вредна 3,6 милиони фунти, на Бредли Купер, после недоразбирањата и „ладењето на романсата“. Наводно, Ирина се иселила од куќата заедно со двегодишната ќерка Леа Де Сеинт, која ја има од врската со Бредли Купер. Еден добар пријател за …

Повеќе »

(ФОТО) НЕ ФУНКЦИОНИРААТ НАЈДОБРО – Бредли Купер и Ирина Шајк во голема криза: „Единствено поради што се заедно е ќеркичката“

Шушкањата дека глумецот Бредли Купер и Ирина Шајк се во големи љубовни проблеми уште еднаш го потврдил нивен голем пријател и нагласил дека се заедно само поради заедничкото дете. Иако неодамна со заедничко одење во продавница за домашни предмети се обиделе да ги смират гласините дека се пред прекинување, Ирина …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Гласините станале стварност: Најубавиот пар се разделил!

Различното гледање на славата и приватниот живот се чини пресудиле на разделбата на една од најубавите двојки во светот на славните… Бредли Купер и Ирина Шајк наводно раскинале и одлучиле секој да тргне по својот пат. Оваа е информација за која последните денови се пишува сè почесто. Еден од најубавите …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Таа е „бомба“: Вака руската убавица покажала што мисли за гласините за наводните симпатии дека партнерот со кого има дете е вљубен во друга!

Ирина Шајк во црн костум за капење покажала вајано тело. Оскар еуфоријата заврши, а полека се смируваат и гласините за наводните симпатии помеѓу Лејди Гага и Бредли Купер кои заедно глумат во филмот „Ѕвездата е родена“. За се наведено не се огласувал никој од актерите, како ниту Ирина Шајк,партнерката на …

Повеќе »