Tag Archives: Бредли Купер

(ФОТО) Ирина Шајк првпат проговорила за пропаднатата врска со Бредли Купер

Иако додека биле заедно ретко зборувала за нивниот приватен живот, Ирина Шајк одлучила да проговори за својата врска со Бредли Купер, која ја прекинаа во април минатата година. Манекенката за британски „Вог“ открила дека последните шест месеци ги минала размислувајќи и рефлектирајќи се на периодот кој е зад неа. „Сметам …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТРОГАТЕЛНО – ПРЕСТАНАВ ДА ПИЈАМ ПОРАДИ ОВОЈ ЧОВЕК! Бред Пит проговорил за АЛКОХОЛИЗМОТ па пред милиони гледачи се заблагодарил на КОЛЕГА!

Холивудскиот актер Бред Пит му се заблагодарил на колегата Бредли Купер за помошта што му ја дал во борбата против алкохолизмот. Имено, на доделувањето на NBR филмските награди, Бред Пит ја добил наградата токму од Купер и потоа неочекувано ја коментирал неговата борба против зависноста од алкохол. Тој рекол дека …

Повеќе »

(ФОТО) ИРИНА ШАЈК БЛЕСКА – ГО ПРЕБОЛЕЛА ХОЛИВУДСКИОТ ШАРМЕР: Сега е во врска со еден познат Италијанец!

Ирина Шајк, една од најубавите жени во светот, не тагувала долго откако се раздели со актерот Бредли Купер, а новите фотографии на кои блеска го потврдуваат тоа. Само пет месеци откако се раздели од холивудскиот шармер, Ирина е „фатена“ со нов маж на една прослава по наградите за најдобри иноватори …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ЛЕЈДИ ГАГА КОНЕЧНО ЈА ОТКРИЛА ВИСТИНАТА: Една година се зборува за нејзината врска со Бредли Купер а сега познатата пејачка одлучила се’ да каже!

Режисерското деби на Бредли Купер „Ѕвездата е родена“, во која глуми пејачката Лејди Гага, сè уште е една од главните теми, сето тоа заради наводите дека славната двојка се впуштила во љубовна афера за време на снимањето. Ваквите тврдења дополнително се поттикнуваат од фактот дека и’ актерот и пејачката ги …

Повеќе »

(ФОТО) Бредли Купер снимен во омиленото друштво – на својата ќерка: Не ја трга насмевката од лицето!

Откако во април ја прекинал долгогодишната врска со руската манекенка Ирина Шајк, глумецот Бредли Купер одлучил да се тргне од очите на јавноста и да се посвети на дружењето со својата двегодишна ќерка Леа. Овој викенд е снимен како со неа ужива во најпознатиот забавен парк на светот – Дизниленд. …

Повеќе »

(ФОТО) БРЕДЛИ КУПЕР ГЛАВЕН ФРАЕР ВО ХОЛИВУД: Гага била само параван за неговата вистинска љубов!

Ако може да им се верува на светските таблоиди Лејди гага била само параван за вистинската љубов на Бредли Купер кој поради колешката ја прекинал врската со светскиот модел Ирина Шајк со која ја има и ќерката Леа… Лејди Гага, сепак, не е девојката со која Бредли Купер е во …

Повеќе »

(ФОТО) ЛЕЈДИ ГАГА Е ПОВТОРНО ВЉУБЕНА – Но, не во Бредли Купер!

Лејди Гага има нов дечко и тоа не е Бредли Купер. Американските и британските таблоиди се распишувале за врската на Гага и аудиоинженерот Ден Хортон. Додека целито свет зборувал за нејзината наводно романтична врска со Бредли Купер, Гага се гледала со Хортон кој е нејзин соработник од минатата година. Парот …

Повеќе »

(ФОТО) Крај на љубовната драма: Ирина и Бредли го постигнале најважниот договор

Обожавателите сеуште веруваат дека Ирина Шајк и Бредли Купер ќе се вратат еден на друг, но шансите за тоа се се’ помали. Оние најупорните дури и на социјалните мрежи ја прозиваат Лејди Гага која многумина ја сметаат за одговорна за овој љубовен бродолом. Но, и покрај нивните надежи, се чини …

Повеќе »

(ФОТО) ИРИНА БИЛА ВО ПРАВО: Лејди Гага се вселила кај Бредли Купер!

Холивудскиот глумец и режисер Бредли Купер и понатаму се наоѓа во центарот на вниманието откако ја прекинал долгогодишната врска со руската манекенка Ирина Шајк. Како што пишува американскиот магазин „In Touch” Бредли се подготвува на заеднички живот со пејачката Лејди Гага со која го поврзуваат уште од снимањето на филмот …

Повеќе »