Tag Archives: Бред Пит

(ВИДЕО+ФОТО) Жените повторно воодушевени: Фризурата на Бред Пит ги засенила Оскарите

Исто така, доминира и во доменот на убавината. Водителот за категоријата „најдобра споредна актерка“ уште еднаш измами воздишки кај припадничките на понежниот пол, како со неговиот беспрекорен изглед, така и со стилизираната фризура.   View this post on Instagram   A post shared by william bradley pitt (@bradpitt.ir) Иако не …

Повеќе »

(ФОТО) Бред Пит сликан како во инвалидска количка напушта болница

Бред Пит е сè уште среде тешка судска постапка на развод со Анџелина Џоли, а тој исто така решава здравствени проблеми, а ги загрижил обожавателите откако бил фотографиран во инвалидска количка на Беверли Хилс. Бред бил едвај препознатлив во лежерно, спортско издание со качулка преку главата, очила за сонце и …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ГЛУМЕЦОТ ПОТПОЛНО СКРШЕН: После обвинувањата од бившата сопруга за злоставување се справува на свој начин!

Сето тоа тешко му паѓа… Војната меѓу поранешните сопружници не стивнува. Анџелина Џоли (45) и Бред Пит (57) поднесоа барање за развод во 2016. година, а сè уште не е финализиран,и сето тоа поради спорот околу старателството над децата. Новите вести за случајот укажуваат дека актерката се подготвува да предаде …

Повеќе »

(ФОТО) Синот на Бред Пит и Анџелина Џоли сведочел против таткото

Најстариот син на Анџелина Џоли и Бред Пит, 19-годишниот Медокс Џоли Пит, сведочел против неговиот татко за време на долгата битка околу старателството над децата на поранешната двојка. „Како возрасен, Медокс веќе сведочеше во тековниот спор за старателството и не беше многу ласкав кон Бред“, дознава Us Weekly ексклузивно од …

Повеќе »

(ФОТО) Анџелина удира на Бред: Ќе изнесе докази за семејно насилство

Анџелина Џоли е подготвена да поднесе докази за домашно злоставување на суд во тужбата за развод против поранешниот сопруг Бред Пит, тврдат нови извори, пишува Daily Mail. Документите до кои дошол порталот The Blast наводно покажуваат дека актерката изјавила дека е подготвена да даде нови докази во прилог на наводното …

Повеќе »

(ФОТО) Бранко Ѓуриќ објавил фотка со Бред Пит: „Некој тип ни влета во кадар!“

АКТОРОТ Бранко Ѓуриќ Ѓуро ги насмеал своите следбеници на Инстаграм објавувајќи фотографија на која тој и Феша Штукан позираат со Бред Пит. Во центарот на сликата е Бред кој го втурнал лицето во фотоапаратот и се намуртил, а Ѓуро и Струкан се гледа како се смеат во позадината.   View …

Повеќе »

(ФОТО) Ангелина Џоли продава подарок од Бред Пит: Може да заработи помеѓу 3. и 5. милиони долари

АНГЕЛИНА Џоли ја продава единствената слика насликана од британскиот воен премиер Винстон Черчил за време на Втората светска војна и делото на аукција се очекува да достигне цена од 3,4 милиони долари, објави Си-Ен-Ен. Черчил ја наслика „Кулата на џамијата Кутубија“ во Маракеш, Мароко откако присуствувал на конференција во Казабланка …

Повеќе »

(ФОТО) Неа и успеало: Бред чекал девет месеци за секс со Џенифер

Џенифер Анистон и Бред Пит започнале да се гледаат во 1998. година, откако нивните агенти договориле состанок за нив. Тие веднаш станале нова златна двојка на Холивуд, а по петмесечна романса, паднала и свршувачка, а свадбата следела во јули 2000 година. Сепак, пет години подоцна, нивниот развод го шокирал светот …

Повеќе »

КОЛКУ ПАРИ И ДАЛ БРЕД ПИТ НА ЏЕНИФЕР АНИСТОН ПОСЛЕ РАЗВОДОТ? Откриени детали од КРАХОТ НА БРАКОТ на бившите сопружници кои светот ги ОБОЖУВАШЕ!

Кога се развеле пред 15 години, Бред Пит и Џенифер Анистон беа двете најголеми филмски sвезди во светот. За време на нивната врска, Пит заработи милиони глумејќи во филмовите Fight Club, Snech и Ocean’s 11. Jенифер, од друга страна, таа имаше 1.000.000 долари по епизода на „Пријатели“. Меѓутоа, кога се …

Повеќе »