Tag Archives: брајан кренстон

(ВИДЕО) Ѕвездата на серијата „Breaking bad“ има коронавирус: „Носете ги проклетите маски“

Ѕвездата на една од најпопуларните серии на денешницата, „Breaking Bad“, Брајан Кранстон открил дека е заразен со коронавирус и споделил дека донирал крвна плазма во видео објава што го објавил на својот профил на Инстаграм. Актерот ги повика своите придружници да „ги носат проклетите маски“ и да се придржуваат кон …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Нови детали за филмот „Breaking Bad“

За филмската верзија на серијата „Breaking Bad” се зборува со месеци и не се познати многу детали. Добра вест е дека се дознаваат неколку новини кои вас, ако сте фан на серијата, ќе ве инспирира да мечтаете за она што ве чека. Сајтот „Revenge of the fans” објавил дека филм …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Недопирливи и неспоиви: Емотивна вистинска приказна за милијардерот квадриплегичар и неговиот помошник инспирирала дури два филмски хита и сите ги оставила без зборови!

Можеби оваа година нема да го води доделувањето на Оскарите, но глумецот Кевин Харт има да се пофали со нешто. Благодарение на одлично одиграната улога, со Брајан Кренстон во филмот „Неспоиви“ успеал од првото место на најгледаните филмови во кино салите во Америка да го симне и самиот „Aquaman“. Емотивната …

Повеќе »

(ВИДЕО) „The Upside“: Филм кој вас ќе ве насмее до солзи, но и емотивно ќе ве допре

„Ова е филм кој вас ќе ве насмее до солзи, но и емотивно ќе ве допре“, се најавува од продукцијата на филмот „The Upside“ во кој главните улоги ги имаат Брајан Кренстон и Кевин Харт, како и оскаровската Никол Кидман. Станува збор за пријателство кое никој не го очекувал помеѓу …

Повеќе »