Tag Archives: бизарно

Поранешен шпански фудбалер (38) пронајден мртов – настрадал од мобилен телефон во када

ТАЖНА вест од Шпанија. Сантијаго Отеро (38), поранешен шпански фудбалер и поранешен играч на Овиедо, е пронајден мртов во својот стан. Несреќниот Отеро го пронашла неговата сопруга, која се вратила дома наутро од ноќната смена, а според првите информации, причината за несреќата е бизарна. Фудбалерот починал од струен удар предизвикан …

Повеќе »

(ВИДЕО) Политичари во бизарно видео се обиделе да направат по 22. склекови – луѓето им се смеат!

Двајца републикански сенатори одлучија да направат 22. склекови за да ја зголемат свеста за просечниот број на 22. воени ветерани кои се самоубиваат во текот на еден ден. Како дел од републиканскиот конгрес, Том Котон и Чак Грасли решиле да демонстрираат колку се силни, но не ги воодушевиле сите. 🚨Update …

Повеќе »

(ВИДЕО) Бизарно интервју на Шон Пен кое разочарува но и’ загрижува

Холивудскиот глумец Шон Пен, не само што запалил цигара во текот на гостувањето во емисијата на Стивен Колберт, туку на прашањата одговарал под дејство на таблетки за спиење… „Наследивте малку Амбиен кој морав синоќа да го земам поради црвени очи“ рекол глумецот. Кога Колбер го прашал како се разликува „Шон …

Повеќе »