Tag Archives: биографија

(ФОТО) ИСПЛИВАЛО – БОЖЕ, ФАЛА ТИ ШТО ЈА НЕМА МЕГАН: Кралицата во НАЈТЕШКИОТ МОМЕНТ во животот со една реченица покажала колку НЕ МОЖЕ да ја поднесе Меган Маркл!

Кралицата Елизабета Втора, наводно, изразила олеснување што војвотката од Сасекс не присуствувала на погребот на принцот Филип, велејќи: „Фала му на Бога што Меган не доаѓа“, вели авторот на новата книга за неа, Том Бауер. Според книгата, кралицата им ги кажала своите чувства на помошниците „со јасен глас“ во замокот …

Повеќе »

(ФОТО) Манекенката доживеала понижување на снимање на видео: „Ме фати за голите гради, беше пијан…“

Еден од најплатените супермодели во светот, Емили Ратајковски (30), во својата книга „My Body“ изнела серија тврдења поврзани со снимањето на спотот за песната „Blurred Lines“ Имено, Ратајковски открила дека за време на снимањето на спотот, пејачот Робин Тик (44) ја допирал по нејзините голи гради. „Одеднаш, ненадејно, ги почувствував …

Повеќе »

(ФОТО) ПРИСТИГНУВА БИОГРАФИЈА НА ПАРОТ – Книга која ќе ги уништи односите: „Хари е виновен, не Меган!“

Следниот месец ќе биде објавена биографија на војводата и војвотката од Сасекс, а авторите на книгата посочуваат дека, од сигурни извори дознале, дека Хари сакал да ги напушти своите должности и да оди колку што е можно подалеку од неговите поранешни членови на семејството. Принцот Хари (35) бил фрустриран од …

Повеќе »

(ФОТО) Се појавило CV на Меган Маркл: Открила висина, тежина, но и необични таленти!

Војвотката не уживала секогаш во финансиска благосостојба., Имено, пред да се омажи за принцот Хари, Меган Маркл, токму како и нас, обичните смртници, се борела за пронаоѓање на деловни ангажмани. Бившата глумица со молбата за работа редовно испраќала и CV, кој сега ја догледал светлината на денот и открил бројни …

Повеќе »

(ФОТО) Бенедикт Камбербач открил шокантни детали од снимањето на серијата:„Морав да пробам хероин!“

Камбербач:„Поради улогата морав да си ставам хероин. Многу е возбудливо да се игра Патрик бидејќи неговиот живот се состои од повеќе хорори“ истакнал глумецот кој го толкува Патрик Мелрос во истоимената серија. Вели дека е предизвик да се игра лик во период од 25. до 45. години… Познатиот британски филмски …

Повеќе »

(ФОТО) Биографијата открива непознати детали за Меган Маркле: Пред и’ по принцот Хари!

Наскоро излегува биографската книга за идната војвотка Меган Маркле, која со месеци ја подготвувал Ендрју Мортон. Истиот автор е заслужен и за биографијата на принцезата Дијана, а сега открил неколку неверојатни факти за убавата Американка која го завела принцот Хари… Интересот за идната сопруга на принцот Хари не се намалува …

Повеќе »

(ФОТО) Детали од биографијата на Меган Маркле:Суровоста не и била туѓа – ја почувствувал бившиот сопруг!

Мортон открил и’ дека Меган се ослободила од сите блиски луѓе во својот живот кои не одговараат со нејзиниот моментален социјален и професионален статус… Кога Меган Маркл одлучила да стави точка на бракот со продуцентот Тревор Енгелсон во 2013. година, реагирала брзо, практично и можеби помалку сурово, пишуваат светските медиуми. …

Повеќе »