Tag Archives: бикини

(ФОТО) Ана Ивановиќ пред пет месеци се породи, а на плажа во бикини изгледа брутално секси

Поранешната тенисерка која изгледа како никогаш да не родила дете, Ана Ивановиќ, ги изненади фановите со најновата објава на својот Инстаграм профил. Тенисерката која се породи пред пет месеци на дело покажа дека и се врати на старата совршена спортска линија која ја имаше пред да забремени. Can’t believe summer …

Повеќе »

(ФОТО) Рита Ора „го урнала“ интернет со фотка во минијатурен бикини и без шминка!

Рита Ора има прекрасно тело и отворено се гордее со него. Многу често на настапите можеме да ја видиме со гол стомак или кратки фустани и жешки панталончиња, но исто така и со минијатурни костуми за капење, кои се нејзината омилена облека на одмор. На секои неколку недели воодушевува со …

Повеќе »

(ВИДЕО) Само четири месеци по породувањето Ана Ивановиќ во бикини покажала заводлива фигура

Бившата српска тенисерка, Ана Ивановиќ, се породила пред четири месеци, но според нејзината линија тоа никогаш не би го помислиле. На Инстаграм се пофалила со кусо видео од Доминиканската република кое ја прикажува како облечена во бикини стои во плитка вода. 🤫💙🌊 A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on …

Повеќе »

(ФОТО) Глетка која не се гледа често: Џенифер Анистон се соблекла во бикини!

Американската филмска ѕвезда Џенифер Анистон ретко имаме можност да ја видиме во костум за капање, а уште поретки се фотографиите од нејзините летни изданија од одмор кои главно се снимени од голема далечина. Токму затоа, овие фотографии од холивудската глумица во тиркизносино бикини се вистинска сензација. Bikini body goals! #JenniferAniston …

Повеќе »

(ФОТО) Популарната пејачка 49. роденден го прославила во бикини и воодушевила

Популарната пејачка и латино дива,која е на врвот на шоу бизнисот повеќе од 30. години, го прославила 49.от роденден во она што навистина изгледа најдобро – во бикини. Џенифер Лопез докажа дека нејзините години одлично и стојат и дека ништо не и можат. Џеј Ло со своето семејство и пријатели …

Повеќе »

(ФОТО) Ретко или воопшто не се гледа: Марија Шерифовиќ во бикини!

Позната е како многу строг член на жирито, по своето неконвенционално однесување, редовно во панталони и маички… Обожавателите во Македонија ќе можат да ја видат на концертот во Охрид (на 3.август), веднаш по Илинден, а којзнае…можеби и’ ќе се искапе во Охридското езеро, бидејќи со последните фотки Марија Шерифовиќ покажува …

Повеќе »

(ФОТО) Топ 20. костуми за капење со кои ќе привлекувате погледи ова лето!

Летото, годишните одмори, излежувањето на сонце се се’ поблиску па за вас издвоивме многу убави и женствени костуми за капење во кои тешко дека на плажата ќе минете незабележано… Моделите се прекрасни, а меѓу нив по нешто за себе можат да пронајдат и витите жени, но и оние со нешто …

Повеќе »

(ФОТО) Бела Хадид позирала во бело бикини а потоа покажала и’ што има под него!

Бела Хадид следбениците на Инстаграм ги почестила со разголена фотка и го покажала телото за кое многумина тврдат дека е апсолутно совршено. 22. годишниот ангел на Викторија позирал во топлес покрај базен. На себе имала само долен дел од бикини,а градите ги покрила со рака. Early Riser 🧠 A post …

Повеќе »

(ФОТО) Лиз Харли позирала во „леопард“ бикини, но посебно ќе ви се допадне еден дел…

Елизабет Харли повторно „ги запалила“ следбениците на социјалните мрежи откако на Инстаграм поставила фотографија во костум за капење со леопард дезен. Презгодната 52. годишна британска глумица го фоткала својот одраз во огледало, а деколтето го нагласила со одразот во помало козметичко оледало. Bikini selfie @elizabethhurleybeach #VictoireBikini #cheetah @ooreethirah #eastersale A …

Повеќе »