Tag Archives: бензин

(ВИДЕО) Citroen ги објавил цените за новиот C4

Францускиот производител ги објави цените на новата генерација на „Citroen C4“. Компактниот хечбек, кој целосно го смени имиџот и сега изгледа како кросовер, ќе се нуди со бензин, дизел и електричен погон. Различната слика на моделот „C4“ на Ситроен нè враќа во старите времиња кога се очекуваше овој производител да …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ: Со бензин го миел автомобилот

Од Далас ни доаѓа бизаена ситуација… Постар господин на бензинска пумпа во Далас успешно го наполни својот резервоар со бензин, но тој со истото гориво почнал да ја мие вратата. Да, прочитавте како што треба, маж ја мие вратата со бензин. Човекот зад него ги овековечил овие сцени велејќи: „Добредојдовте …

Повеќе »

(ВИДЕО) Жена запалила маж откако „го фатила“ како ја силува 7. годишната ќерка

Татаниша Хедман (40) го полила со бензин својот сопруг па го запалила откако „го фатила“ како ја силува својата седум годишна ќерка. Според проценката на полицијата во Вашингтон, Винсент Филипс (52) бил натопен со бензин додека спиел. Успеал да избега од дома и така запален тргнал кон продавницата во соседството …

Повеќе »