Tag Archives: бегство

(ВИДЕО) Наполнил гориво па избегал без да плати – После неколку секунди многу зажалил!

На интернет се појави снимка од возач кој се обидел да биде итар и потполно бесплатно да наполни гориво. Како што се гледа на снимката, мажот седел во автомобилот додека вработен на бензинската пумпа му го наполнил резервоарот.Кога работникот завршил, мажот наместо да изезе од автомобилот и да го плати …

Повеќе »

(ВИДЕО) Се обиделе да ја киднапираат а таа ги прегазила и избегала!

Во Мексико киднапирањата се секојдневна појава, а на нив не се имуни ниту најбогатите. Еден од последните обиди за киднапирање снимила камера, а покажува драматична борба на возачка со бројни и со сила понадмоќни грабнувачи. Снимката покажува возачка на скапоцен СУВ на Мерцедес која во рикверц се паркирала во гаражата. …

Повеќе »

Овие три хороскопски знаци се најголемите лажговци во зодијакот

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Иако никој не ја говори вистината во секој момент на животот, на лицата родени во овие знаци лажењето им е составен дел на секојдневието. Тие сметаат дека лажењето е …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ШОК ВО БЕЛАТА КУЌА – Трамп сакал родителите да ги запознае со убиецот на нивниот син!

Доналд Трамп се запозна со родителите на Хари Дан во Белата куќа и се обидел да ги натера да се сретнат лице в лице со Ен Сакулас, жената за која се тврди дека го удрила нивниот син со автомобил по што починал. Шокираните родители го одбиле. Американскиот претседател дури и …

Повеќе »

(ВИДЕО) Предизвикувал мечка па го извлекол „подебелиот крај“

На социјалните мрежи кружи видео снимка во која турист во источна Русија излегува од автомобил и се обидува да и пријде на мечка… Меѓутоа, мечката тоа го сфатила како закана и се одбранила со залетување во мажот кој потоа избезумен избегал… Тој се обидел да се доближи до малечката мечка …

Повеќе »

(ВИДЕО) Никогаш не вели никогаш: Со лисици на рацете им избегал од полициска станица!

Осомничен за напад во Висконсин, САД, е фатен на камера како со лисици на рацете, преку прозорец,бега од полициската станица. Кантрел Д. Шварцлоу (17) успеал да избега од полициската станица во Џененсвил откако бил оставен сам во собата за испитување. Тинејџерот бил извлечен од училницата во средното училиште на 18. …

Повеќе »

(ФОТО) Ангелина Џоли поразена од децата: Шајло избегала од дома за да го види татко и’!

Љубовта на децата кон родителите е голема како и нивната кон нив, па понекогаш разделбата, како во случајот на разводот помеѓу Ангелина Џоли и Бред Пит (кои имаат шест деца) тешко им паѓа на децата… Додека се одвива разводот меѓу Анџелина Џоли и Бред Пит, каде најспорна точка е старателството …

Повеќе »

(ВИДЕО) Масакрот во Лас Вегас низ снимка на полициска камера

Снимката на полициската камера открила хаос во Лас Вегас во времето додека полицијата се обидувала да го открие местото од кое доаѓаат куршумите, а посетителите на концертот се обидуваат да ги одбегнат.

Повеќе »