Tag Archives: бегање

Најчестите причини зошто мажите бегаат од сериозна врска

Што значи кога ќе ви каже дека не сака врска? Дали треба да чекате или едноставно да не започнете ништо и да продолжите понатаму? Зошто жените веруваат дека можат да го променат непроменливото? Ќе запознаете човек кој ќе ви биде прекрасен, ќе ви се допадне и се ќе изгледа како …

Повеќе »

ПЕТ причини зошто мажот исчезнува по првиот однос

Иако не е лесно, жената не треба да сфаќа премногу лично ако и се случило некој маж да изгуби интерес за неа после секс. Тоа само покажува дека тој не бил заинтересиран за неа од самиот почеток и подобро е што го нема сега отколку по десет години лоша врска. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Доставувачка се преплашила од кучето па се обидела да избега преку оградата на терасата

Доставувачите се соочуваат со многу предизвици во текот на целиот ден, а еден од најчестите се кучињата. Ова го покажува видеото кое стана вирално на „ТикТок“, на кое девојка од „Амазон“ која доставувала дошла пред вратата да го предаде пакетот. „Мислев дека нешто не е во ред со неа сè …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТОЈ ПУСТИ СТРАВ – ВИДЕЛ ИНЈЕКЦИЈА И РЕШИЛ ДА ИСЧЕЗНЕ! Забарот не можел да верува што му прави пациентот!

Кога некој „ќе навлече страв“ од стоматолог, тогаш секое одење на поправка на забите е болна сцена.Уште кога ќе го слушне звукот на „буѓалката“ или гледа инјекција за анестезија, се создава агонија. Таков бил случајот со овој човек кој едвај седел на забарското столче. Откако стоматологот утврдил што да прави …

Повеќе »

(ФОТО) НЕВИДЕН СКАНДАЛ НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ: Викале на Џенифер Лопез и ја навредувале со транспаренти – пејачката не знаела како побргу да избега!

Никој не наслутувал што и се подготвува на пејачката таа вечер Кога тип топ средена во стилот на златна дива зачекорила по црвениот тепих на филмскиот фестивал во Торонто, Џенифер Лопез очекувала сè, освен скандалот во кој се нашла! Отпрвин, сè изгледало нормално – латинската пејачка позирала насмеано и самоуверено …

Повеќе »

(ФОТО) Пејачот кој бил на бината за време на пукањето го опишал хоророт во Лас Вегас:„Луѓето немаа шанси“

Кантри пејачот Џејк Овен ја напуштил бината на музичкиот фестивал Route 91 во Лас Вегас, кога започнал најголемиот масакр во поновата историја на САД. „Ја напуштав сцената, бев при крај, отприлика 50. метри од Џејсон. Кога почна пукањето, мислев дека станува збор за пиротехника. Но, потоа слушнав како куршумите се …

Повеќе »

Смешни гифови кои совршено го отсликуваат вашиот ден на работа

Еден работен ден може да биде доста напорен или прилично опуштен. Во следните гифови кои ќе ги погледнете, можеби ќе ја пронајдете и вашата реакција. 1. Кога вашиот состанок во 7 наутро е откажан 2. Кога вашиот досаден колега ви бара помош за проект 3. Кога сакате да избегате од …

Повеќе »