Tag Archives: барон трамп

(ФОТО) СИНОТ (14) НА ТРАМП ИМАЛ КОРОНА: Првата дама на САД објавила како се чувствува нејзиниот син

Првата дама на САД, Меланија Трамп објавила дека нејзиниот 14-годишен син Барон Трамп бил позитивен на вирусот корона. Најмалиот Трамп нема симптоми на болеста, објавила неговата мајка. Во изјавата Меланија рекла дека нејзиниот син првично бил негативен откако било потврдено дека таа и претседателот на САД се заразени, но по …

Повеќе »

(ФОТО) Нејзина одлука: Ова е единствената причина поради која Меланија, после сите афери, останува со Доналд Трамп!

Првата дама на Америка смета дека разводот од Трамп би направил преголем стрес на нејзиниот син Барон. На момчето минатата година му била доста стресна и не сакала да му донесува нови шокови. После сите љубовни афери на Доналд Трамп за кои се пишува последните недели, Меланија Трамп не размислува …

Повеќе »

Се однесувале како Меланија да не е важна, но таа е онаа која последна се смее!

Една година откако американскиот претседател Доналд Трамп влегол во Белата куќа, најпопуларна во кланот на Трамп, според анкетата објавена во петокот е првата дама Меланија… Таа е попопуларна од својот сопруг, а и неговата ќерка Иванка. Според анкетата, 48. отсто испитаници позитивно ја гледаат Меланија Трамп, додека 33. отсто не …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Трамп повторно ја „понижил“ Меланија: Со синот ја оставил да накисне на дождот!

Трамп повторно го покажал својот егоистичен карактер. По малото смирување околу „недоразбирањата“ со сопругата, американскиот претседател повторно направил гаф со кој ги понижил сопругата Меланија и синот Барон… Претседателот Доналд Трамп ги оставил својата сопруга Меланија Трамп и синот Барон, за време на невремето на меѓународниот аеродром Палм Бич во …

Повеќе »