Tag Archives: бара

Жената во овој хороскопски знак не го бара вистинскиот, туку совршениот

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Вредна е, посветена, скромна, прецизна и духовита. Нејзината мисија е да биде херој и да ги придобие луѓето со своето знаење и мудрост. Девицата ја води рациото, па затоа …

Повеќе »

(ВИДЕО) Се мажела 10. пати и не сака да запре!Ја бара љубовта на својот живот!

Таа била во брак дури десет пати, и сè уште не ја пронашла љубовта на својот живот Кејси од Америка, се појавила во една емисија со д-р Фил, за да побара совет за тоа каде греши во нејзините врски, откако размислува да стави крај на бракот со нејзиниот десетти сопруг. …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПОВРЕДИТЕ НЕ МУ ПРЕЧАТ – ОВОЈ ТАТКО ИМА САМО ЕДНА ЖЕЛБА:Заробена е во урнатините, спасете ја!

Неџи Кабили е еден од преживеаните во земјотресот кој го погоди Тумане во Албанија. Кабили има скршеници и повреди на главата, но одбил лекарска помош бидејќи има само една желба – да се пронајде неговата ќерка (21) која била затрупана во урнатините од четирикатницата во која живееле. „Би требало да …

Повеќе »

(ВИДЕО) Деца како деца – секогаш си наоѓаат игри!

Ниту дождливото време не ги спречило овие две дечиња да си поиграат… Со чизми за дожд на нозете, и соодветно облечени, тие забава си нашле во една бара која настанала од силните врнежи. Случајно скокање во барата било причина да си најдат занимација и игра… Погледнете: ♥ Happiness <3 Credit …

Повеќе »