Tag Archives: автопилот

(ВИДЕО+ФОТО) ДАЛИ Е МОЖНО? – СЕ ПОЈАВИЛО ВИДЕО НА ПРОФЕСОР И УЧЕНИЧКА! И двајцата исфрлени од училиштето во исто време: Школото и неговата сопруга последни дознале!

Руски пилот добил отказ затоа што направил секс снимка со кадетка во пилотската кабина. Училиштето за летање на цивилното воздухопловство во Сасово ги отпуштило инструкторот по летање и неговата ученичка затоа што го префрлиле авионот на автопилот за да можат да се снимаат како имаат секс. Russian pilot instructor and …

Повеќе »

(ВИДЕО) Несреќа на автопат – автопилотот на Тесла закажал

Камерата снимила инцидент на автопат во сојузната држава Калифорнија. На социјалната мрежа „Твитер“ беше објавено видео од несреќата на автопатот во близина на градот Лафајет во Калифорнија. На видеото можеме да видиме автомобил Тесла како се движи во средната лента на автопатот, додека во другото можеме да го видиме чудното …

Повеќе »

(ВИДЕО) СНИМИЛ ПАР ВО АВТОМОБИЛОТ И НЕ МОЖЕЛ ДА ВЕРУВА ШТО ПРАВЕЛЕ ДОДЕКА „ОДЕЛЕ“ 100. км на час: Снимката кружи по интернет а луѓето се во шок!

На Интернет се појавило видео на кое се гледа возач и сопатник во „Тесла“ како спијат додека се движеле на автопатот со брзина од 100 километри на час. „Бев изненаден кога ги видов. Возев покрај нив, возачот спиеше со главата надолу, рацете од воланот. Им свиревев, но тие не одговорија. …

Повеќе »