Tag Archives: автограм

(ВИДЕО+ФОТО) НОВАК ЃОКОВИЌ И СЕ’ Е ВОЗМОЖНО – Едно бебе добило автограм пред да се роди!

По освојувањето на Австралијан опен, Новак Ѓоковиќ решил да прошета на плажата Брајтон и да изненади многу фанови кои биле таму. Waving goodbye to #AO2021 with our 9x champion 🌊 👋#AusOpen pic.twitter.com/xZnvS2yOru — #AusOpen (@AustralianOpen) February 22, 2021 Се разбира, никој не очекувал да се сретне со светскиот рекет број …

Повеќе »

(ВИДЕО) СОБРАЛ СИМПАТИИ – Напаѓачот на Барселона поради навивач во инвалидска количка го запрел автомобилот среде улица

Данскиот напаѓач и член на Барселона, Мартин Брајтвајт (29) вчера собрал многу симпатии на социјалните мрежи. Имено, се појавило видео во кое Брајтвејт го напушта тренинг центарот на клубот, каде го пречекале неколку навивачи. Додека повеќето играчи на Барса обично само мавтаат или потпишуваат неколку автограми низ прозорецот, Брајтвајт отишол …

Повеќе »

(ФОТО) Одлична приказна: Тип раскажал што направил за да Кијану Ривс само му даде автограм!

Подоцна сфатив дека купил сладолед кој не го сакал само за да добие сметка на која би можел да се потпише за еден 16.годишен идиот… Кијану Ривс е една од омилените холивудски ѕвезди, а интернетот е преполн со духовити приказни за славниот актер кои докажуваат колку е тој всушност приземјен …

Повеќе »

(ВИДЕО) Автограмот од Златан Ибрахимовиќ ова дете ќе го памти – а можеби и носи цел живот!

Златан Ибрахимовиќ успеа да дојде до 500. голови во текот на својата кариера. Во поразот на својот „Лос Анџелес Галакси“ од Торонто, мрежата на домаќинот тој ја затресе на доста ефектен начин. Ибрахимовиќ после мечот „го бркаа“ од сите страни, затоа што во Торонто го видоа сега и можеби никогаш …

Повеќе »

(ФОТО) „Рок фест 2018“:Фактор број 1 за македонската рок сцена !

По неколкугодишна пауза музичката манифестација, „Рок фест“ повторно ќе се одржи со што фестивалот се враќа на старите патеки, овозможувајќи им на младите и неафирмирани бендови од Македонија да ја почувствуваат атмосферата што ја носи „Рок фест“. Годинава фестивалот е во организација на „Баги комуникации“ и ќе се одржи на …

Повеќе »