Tag Archives: ана бекута

(ВИДЕО) Клаудија Адеми ги открива тајните на слабеењето: „Со моите совети Ана Бекута се преполови, а Антонија Гиговска ослабе 30. килограми!“

Клаудија Адеми е позната нутриционистка и фитнес тренер. Благодарение на нејзините совети досега ослабеле многу познати личности од регионот. Пејачки, спортисти, сосема обични луѓе, дамите кои се во менопауза, но и деца кои се борат со килограмите успеаја да го доведат телото во топ форма, но и здравствено да ги …

Повеќе »

БРАВО – Ана Бекута: „Ниту еден настап не е повреден од еден човечки живот!“

Пејачката Ана Бекута на Инстаграм го сподели своето мислење за моменталната состојба на музичарите поради пандемијата на коронавирусот, а со својот пост воодушеви многумина. Имено, таа истакна дека не работи, но дека, за разлика од некои колеги, не се жали, и дека таа и некои пејачи може да останат без …

Повеќе »

(ФОТО) ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД СО НОВИ ВОЗБУДУВАЊА: Ана Бекута ја нападнала Јелена Карлеуша

Не може без скандали – е, дали се исценирани, поради поголема гледаност, или едноставно се случило ќе откриеме вечер на емитувањето на новото издание на „Ѕвездите на гранд“ кое е повторно „зачинето“! Верните гледачи на „Ѕвездите на Гранд“ судејќи по најавата, ги очекува уште една бурна емисија. Имено, Јелена Карлеуша …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Како Жељко Јоксимовиќ го прослави раѓањето на близначките?

Популарниот Жељко Јоксимовиќ и неговата сопруга Јовна станале родители на близначки, Ана и Срна, а новопечениот татко организирал прослава по повод нивното раѓање. Имено, Жељко во еден ресторан во Белград организирал прослава на која ги угостил своето семејство, соработниците, пријателите… Славјето во семејството на Јоксимовиќ траело веќе два дена, а …

Повеќе »