Tag Archives: алекс родригез

(ФОТО) Сепак крај на љубовта: Џенифер и Алекс го потврдиле прекинувањето на врската

Џенифер Лопез и Алекс Родригез официјално проговорија и потврдија дека на нивната четиригодишна врска и дошол крај. „Сфативме дека сме подобри пријатели и се радуваме што и понатаму ќе останеме. Ние ќе продолжиме да соработуваме и да се поддржуваме еден со друг во нашите заеднички работи и проекти“, стои во …

Повеќе »

(ФОТО) Пресврт: Џенифер Лопез и Алекс Родригез дале заедничко соопштение!

Вчера попладне, околу 16 часот, Џенифер Лопез и Алекс Родригез излегле со заедничко соопштение по вистинскиот ураган во американската јавност за веста дека ја раскинале свршувачката. Нивната заедничка изјава објавена од списанието „People“ се состои од една реченица: „Работиме на некои работи“.   View this post on Instagram   A …

Повеќе »

(ФОТО) Пејачката Џенифер Лопез и нејзиниот свршеник Алекс Родригез, после 4. години раскинале: Причините не се откриваат но сите ја обвинуваат занесната Медисон!

Џенифер Лопез и Алекс Родригез ја раскинаа свршувачката после две години, пренесува Page Six. Венчавката на Џенифер и Алекс беше најавена за минатата година, но пандемијата ги спречи да ја одржат планираната свадба. Тие најавија дека ќе се венчаат веднаш штом ќе помине пандемијата, но се чини дека тоа нема …

Повеќе »

Џенифер Лопез не е загрижена поради гласините за љубовната афера на нејзиниот свршеник

Џенифер Лопез и нејзиниот свршеник, пензионираниот безбол играч, Алекс Родригез периодов се актуелни поради неговата наводна афера со Медисон Лекроа, ѕвезда од серијата „Јужњачки шарм“ (Southern Charm).   View this post on Instagram   A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) Како што пренесува „Ентертејнмент тунајт“, според неименувани извори блиски …

Повеќе »

(ФОТО) Џенифер Лопез се откажала од бракот: „Околностите ни дадоа прилика малку подобро да размислиме – можеби сепак не е судено!“

Венчавката на Џеј Ло и Алекс Родригез е откажана до ново известување, а многумина се прашуваат што се случува во врската на славната двојка? Џенифер Лопез неодамна признала дека таа и Алекс се откажале од нивната венчавка. Многумина биле шокирани од нејзиното последно интервју во кое таа покрена шпекулации. Во …

Повеќе »

СЕ ПОЈАВИЛЕ ДЕТАЛИ ОД ПРЕДБРАЧНИОТ ДОГОВОР: Џенифер Лопез е подготвена на ОВА ако нејзиниот иден сопруг одбие да го ПОТПИШЕ!

Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез ја откажаа својата венчавка поради пандемијата на корона вирусот, а сега се појавија деталите од предбрачниот договор, што многумина шокирале. Имено, една од причините зошто тие ја ставија венчавката во мирување е обемниот предбрачен договор. Сепак, токму тој бил причина за нови, големи …

Повеќе »

(Фото галерија) Дивата станала „фармерка“: Малку сме шокирани со последните изданија на Џеј Ло на која очигледно и здодеал гламурозниот стил

Џенифер Лопез и Алекс Родригез буквално не се одделуваат еден од друг. Пензионираниот бејзбол играч и музичката дива и актерка последните денови се’ почесто можат да се видат на дневни и ноќни состаноци и деловни состаноци. Оваа 51-годишна жена секогаш го привлекува целото внимание и и’ завидуваат многу помлади жени. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Џеј Ло и нејзиниот свршеник објавиле идеја за тренинг во пар – нејзиниот стомак е во прв план

Најфит парот на светот, Џенифер Лопез и Алекс Родригез заедно тренираат и тоа е тајната на нивниот квалитетен однос. Преку заедничките тренинзи, тие се поврзуваат, ја зајакнуваат врската и градат доверба. Тие решиле да ја понудат идејата за тренинг на другите, па Родригез го снимил она што го прават дома …

Повеќе »

(ФОТО) НЕПРИСТОЈНО – Џенифер Лопез приредила „мини стриптиз“ за 12. роденден на ќерката на Алекс!

Џенифер Лопез има 50. години, но на изгледот и завидуваат и многу помлади колешки и жени. View this post on Instagram @jlo #jenniferlopez #jlo #jloxniyamasol #jlohair #jlofans #jlopez #jlofashion #fashion #jlovegas #jlobooty #jlovegas #jloitsmypartytour #jlostyle #jloitsmyparty #jloglow #jloxinglot #jloqueen #glow #samegirl #shakiradance #art #young #omg #madona #jlodoll #jlodancers #ass #fitness …

Повеќе »