Tag Archives: ал пачино

(ФОТО) Ал Пачино и Роберт Де Ниро заедно во нов голем филмски хит

Само Мартин Скорцезе може да спои великани како Роберт Де Ниро, Џо Пеши и Ал Пачино. New set photos of De Niro, Pacino and Scorsese filming THE IRISHMAN pic.twitter.com/iXIuCJoeUk — A Chris for Wellness (@cevangelista413) October 12, 2017 Имено, на интернет се појавиле фотографии од снимањето на филмот „The Irishman“ …

Повеќе »