Tag Archives: афера

(ВИДЕО+ФОТО) ЈА КРИЕЛА АФЕРАТА НА СИНОТ – Шпанските медиуми тврдат дека Шакира се степала со мајката на Жерар Пике

Шпанските медиуми пренесуваат дека Шакира се степала со Монсерат Бернаберу, мајката на поранешниот партнер, Жерар Пике. View this post on Instagram A post shared by Shoke News (@shoke.news) Новинарката Лаура Фа тврди дека мајката на Пике од самиот почеток знаела за неговата врска со студентката и му помогнала да го …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) МНОГУМИНА НЕ ЈА САКААТ – НИКОЈ НЕ ЈА ЗНАЕ НЕЈЗИНАТА ТЕМНА ТАЈНА: Најубавата холивудска НАСМЕВКА денеска слави роденден, а овој СКАНДАЛ и го одбележа животот!

Познатата актерка Џулија Робертс, која ја носи ласкавата титула за најубава насмевка во Холивуд, денеска го слави својот 55-ти роденден, а малкумина знаат некои не толку убави детали од нејзиниот живот. Таа неодамна гостуваше во емисијата „Неделно утро“, а по тој повод откри што ја прави најсреќна во животот, но …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПОСЛЕ 3. ГОДИНИ УАПСЕНА МАЌЕАТА ОД ПЕКОЛОТ: Платила за убиството на сопругот- милионер и неговите деца

„Маќеата од пеколот“ е уапсена по три години бегство под сомнение дека ги убила нејзиниот сопруг милионер и неговите деца, откако тој ја оставил поради наводна афера со нејзиниот посинок и колега. Беренис Аланис е уапсена во средата во хотел во мексиканското одморалиште Акапулко, пишува Daily Mail. Апсењето било извршено …

Повеќе »

Пред да се одлучите на афера имајте ги на ум овие три работи!

Можеби работите во вашиот брак не одат совршено, а она за што размислувавте во последно време е афера. Можеби ви недостасува разбирање од страна на брачниот другар или може да се чувствувате незадоволни од вашата интимност. Можеби веќе долго време, тој немал трошка интерес или нежност кон вас. Затоа, повторно, …

Повеќе »

(ФОТО) ПРОБЛЕМИ ВО БРАКОТ – Тимот од сетот открила: Убавиот Бали-бег ја изневерува својата сопруга со актерката од „Американска пита“?

Бурак и неговата сопруга Фахрие ја освоија публиката со турски сапуници во кои често играа заљубен пар Турскиот заводник по кого страдаат жени ширум светот, атрактивниот Бурак Озџивит (36), најпознат по улогата на Бали-бег, наводно, ја изневерува својата сопруга. Бурак и неговата една година помлада сопруга Фахрие Евчен имаат брачни …

Повеќе »

(ФОТО) АМАЛ КЛУНИ ГОРИ ОД ЉУБОМОРА: Џорџ ќе снима филм со најомилената ѕвезда на Холивуд а неговата сопруга мисли дека тука се крие АФЕРА!

Џулија Робертс ќе снима филм со Џорџ Клуни, а неговата сопруга, адвокатката Амал Клуни, според странските медиуми, не е задоволна од тоа. Неименуван извор тврди дека Џулија не дозволувала никаквипосети на сетот, дури ниту Амал и нивните близнаци не би смееле да дојдат. Сепак, наводно, Амал е дополнително вознемирена и …

Повеќе »

Џенифер Лопез не е загрижена поради гласините за љубовната афера на нејзиниот свршеник

Џенифер Лопез и нејзиниот свршеник, пензионираниот безбол играч, Алекс Родригез периодов се актуелни поради неговата наводна афера со Медисон Лекроа, ѕвезда од серијата „Јужњачки шарм“ (Southern Charm).   View this post on Instagram   A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) Како што пренесува „Ентертејнмент тунајт“, според неименувани извори блиски …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТРАЕЛО ПЕТ ГОДИНИ – Сопругот имал афера со нејзината мајка:„Нашиот син ги фати!“

Видеото на Џејми Вокер стана вирален на Тик Ток откако споделила шокантна приказна за тоа како открила ден по нејзиниот 33-ти роденден дека нејзиниот сопруг спиел со нејзината мајка и тоа пет години… Таа ја споделила шокантната приказна за тоа како открила дека нејзиниот сопруг ја изневерувал со сопствената мајка …

Повеќе »

Бил Клинтон проговорил за аферата со Моника Левински и открил зошто ја започнал!

Бившиот американскиот претседател Бил Клинтон отворено зборувал за својата афера со Моника Левински, изразувајќи жалење што на неговата поранешна љубовница тоа и го одбележало животот… Тој ги откри и своите причини за започнување на аферата. „Го направив тоа за да си помогнам околу мојата вознемиреност. Бев под голем притисок“, рекол …

Повеќе »