Tag Archives: 7. дена

(ВИДЕО) Најмоќен тренинг за рамен стомак: За 7. дена го топи салото и го затега мускулите!

Со овој тренинг е лесно е да се достигнат силни и дефинирани мускули… Со овој тренинг, по само 7 дена, ќе ги забележите резултатите во изгледот. Вежбите се насочени кон стомачните мускули и ги затегнуваат и обликуваат. Иако тренингот трае само 5. минути, тој е со висок интензитет, па можно …

Повеќе »

НЕВЕРОЈАТНО – Девојка исчезнала откако останала без бензин: Ја нашле после 7. ДЕНА – и понатаму се во шок што се случило!

Тинејџерката е пронајдена и е во стабилна состојба Џована од Вашингтон со својот автомобил се одвезла од куќа во предградието на Сиетл, но откако не се вратила дома, родителите пријавиле дека исчезнала. Следната вечер автомобил е пронајден без гориво на планински премин, што е на два часа возење од нејзината …

Повеќе »

(ФОТО) Ефектна диета: До 5. килограми помалку за 7. дена

Доколку ви се наближува терминот за годишен одмор а мака мачите со неколку килограми отповеќе тогаш ова е идеалната диета за вас.Доколку стриктно се придржувате до наведените упатства за 7. дена ќе бидете полесни помеѓу 4. и 5. килограми. Но, најважно е потоа да не се опуштите бидејќи овие брзо …

Повеќе »