Tag Archives: 63 години

Починал актерот од филмот „Сам дома 3“

Актерот Лени Фон Долен, еден од негативците во филмот „Сам дома 3“, починал на 5. јули на 63-годишна возраст, потврди неговиот агент за Variety. View this post on Instagram A post shared by Twin Peaks UK Festival (@twinpeaksukfest) „Актерот почина во четвртокот во својот дом во Лос Анџелес по долго …

Повеќе »

(ФОТО) ЗГОДНАТА БАБА ИМА 63. ГОДИНИ А СО СВОЈОТ ИЗГЛЕД ПОСРАМУВА ДВОЈНО ПОМЛАДИ ЖЕНИ: Ја открила тајната за УСПОРУВАЊЕ на стареењето!

Лесли Максвел има 63. години и е доказ дека годините не значат ништо ако сакаш да се чувствуваш и изгледаш на одреден начин. Лесли станала миленичка на Интернет бидејќи има 63 години и е тело „како змеј“. Австралијанката открила успешен рецепт за младоликост. Таа ја посетува теретаната пет пати неделно, …

Повеќе »