Tag Archives: 61. година

(ВИДЕО+ФОТО) ЗА НЕКОИ ГОДИНИТЕ СЕ САМО БРОЈ: Госпоѓа Балашевиќ има 61. година а денес објави фотографија во костум за капење, потоа прави стој на раце и салто!

Сопругата на музичарот Ѓорџе Балашевиќ, Оливера, покажа дека сè уште изгледа добро, и покрај тоа што пред неколку месеци наполни 61. година. Иако е најпозната како сопруга на Ѓорџе Балашевиќ, Оливера е позната и како актерка, иако ја запостави кариерата кога реши да се омажи и да се посвети на …

Повеќе »

(ФОТО) Сопругата на Балашевиќ отворила профил на Инстаграм и…Изгледа како „милион долари!“

Оливера Балашевиќ, жена за која се напишани најубавите љубовни песни, кога ќе видиме како изгледа на 61. година, ни станува јасно и зошто. Оливера отворила профил на Инстаграм и, како што пишуваат српските новинари, го урнала интернет. Оливера профилот го отворила пред десетина дена а веќе има 1269 следбеници и …

Повеќе »

(ФОТО) Не старее: Шерон Стоун и на 61. година привлекува погледи во провокативни фустани!

Иако неполн месец ја дели од 61. роденден, Шерон Стоун не се срами да го покаже своето тело. На хуманитарната забава која ја организирал Стивен Тајлер, пејачот на Aerosmith, Шерон се појавила во долг мрежест фустан под кој облекла црно боди. Иако фустанот ја прекривал од глава до пети, убавата …

Повеќе »

Починал Ентони Бурдејн: Славниот кувар и ТВ личност си го одзел животот!

Ентони Бурдејн, познатиот американски готвач и телевизиска личност починал во 61. година… Бурдејн се наоѓал во Франција каде работел на нова епизода од својата наградувана серија на CNN. Неговиот близок пријател Ерик Риперт, француски готвач, го пронашол неговото безживотно тело во хотелската соба. CNN потврдил дека Ентони извршил самоубиство. „Со …

Повеќе »