Tag Archives: 49. години

(ВИДЕО) ОСКАРОВКАТА БРЕМЕНА НА 49 ГОДИНИ: Хилари Свонк по прв пат ќе стане мајка – Ова го чекав долго време, носам близнаци

АКТЕРКАТА Хилари Свонк и нејзиниот сопруг Филип Шнајдер ќе станат родители на близнаци, а познатата оскаровка ја потврди среќната вест во емисијата „Добро утро Америка“. Холивудската ѕвезда, која во јули наполни 48. години, за прв пат ќе стане мајка и не ја крие возбудата и среќата поради тоа. – Ова …

Повеќе »

(ФОТО) Една од најубавите жени на светот ГО ПОКАЖАЛА ЛИЦЕТО БЕЗ ШМИНКА: Објавила фотографија од кревет и сите ги воодушевила

Една од најпосакуваните и најубави актерки според мислењето на многумина е Софија Вергара, и иако во јули наполни 49. години, таа е горда на својот изглед во нејзината петта деценија. Во последните месеци, таа со задоволство се сеќава на своите изданија од претходните години, и им докажува на своите следбеници …

Повеќе »

(ФОТО) Софија Вергара позирала потполно гола

Нејзината фигура на 49. години ги остава без здив мажите ширум светот Софија Вергара е најплатената актерка, но и една од најатрактивните во светот. Нејзината фигура на 49. години ги остава мажите без здив, но и жените кои копнеат по такво тело. Актерката е активна на социјалните мрежи, па често …

Повеќе »

(ФОТО) Кој би рекол дека има 49. години: Софија Вергара гордо ја покажала фигурата во костум за капење

Коментарите не престануваат да пристигнуваат Со објава на Инстаграм, Софија Вергара предизвика вистинска мешаница. Таа позирала во костум за капење и покажала дека на 49. години има совршено тело. На првата фотографија таа позира во бел костум за капење, а дополнително ја истакнала својата половина со црн ремен. На втората …

Повеќе »

(ФОТО) Џеј Ло објавила нова фотка од стомачните мускули и никој не верува дека има 49. години!

Славната пејачка Џенифер Лопез повторно ги воодушевила своите фанови со неверојатната форма на телото. Објавила нова фотка на која ги покажала вајаните стомачни мускули. 49. годишната пејачка всушност имала намера да ги рекламира спортските хеланки од сопствената колекција, но вниманието го украло нејзиното неверојатно тело. View this post on Instagram …

Повеќе »

(ФОТО) Џенифер Лопез пред 49. роденден објавила ново селфи од теретана и…

Пејачката повторно „го запалила“ Инстаграм Џенофер Лопез денеска ќе наполни 49. години а роденденската недела ја отворила со секси селфи од теретана на кое го покажала своето совршено вајано тело но и малку повеќе од тоа. #SundayFunday kind of… 😉 gotta get it in… now let the fun begin!! #birthdayweekbegins …

Повеќе »