Tag Archives: -46 степени

(ВИДЕО) Излегол надвор на -46 °C и го пробал трикот со топла вода:Погледнете што се случило!

Кога овој човек од Алјаска го снимал видеото за Јутјуб, надвор било мраз ладно. Било дури – 46 Целзиусови степени под нулата и навистина не било лесно да се остане надвор повеќе од неколку минути. Тој го искористи студот да испроба експеримент со топла вода. Погледнете што се случило кога …

Повеќе »