Tag Archives: 40. милиони долари

(ФОТО) БРЕД ПИТ ОД ИЗГУБЕНАТА БИТКА СО АНЏЕЛИНА СЕ УТЕШИЛ СО ПОДАРОК ​​ОД 40. МИЛИОНИ: Се почестил со нешто ексклузивно, а еве што е во прашање!

Холивудскиот актер Бред Пит повторно купил имот. Овој пат тој издвоил дури 40. милиони долари за историскиот дом на Д.Л. Џејмс, познат како „Seaward“, кој гледа на восхитувачкиот среден брег на Калифорнија. Имотот се смета за најскапиот продаден некогаш во таа област. Локалните жители се воодушевени што имаат уште една …

Повеќе »

(ФОТО) Џенифер Лопез за Божик добила подарок од 40. милиони долари

Откако ја развеселил со великодушен подарок од 40. милиони долари, славниот играч на безбол Алекс Родригез и латино дивата Џенифер Лопез отпатувале во Мајами да го прослават својот прв заеднички Божик, каде се собрало целото семејство… Годинешните празници се врв на среќата низ која последните месеци минува Џенифер Лопез, откако …

Повеќе »