Tag Archives: 3. милиони лајкови

(ФОТО) ГЛУМИЦАТА СЕ ВАКЦИНИРАЛА И ИСПРАТИЛА МОЌНА ПОРАКА ПОСЛЕ КОЈА ЌЕ СЕ ЗАМИСЛИТЕ: Од здравјето на еден ЧОВЕК зависи здравјето на СИТЕ НАС!

Актерката Џенифер Анистон (52) се вакцинирала против Ковид-19 и тоа го објавила на својот Инстаграм профил. Таа информација ја споделила со своите следбеници и напишала дека се чувствува фантастично и се надева дека многу фанови ширум светот ќе го следат нејзиниот пример.   View this post on Instagram   A …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Фотка од 3. милиони лајкови за еден час: The Rock добил ќерка

DWAYNE THE ROCK JOHNSON и неговата девојка добиле ќеркичка кој ја нарекле Тиана Гиа. „Благословен сум и горд што можам да објавам дека на свет пристигна уште едно јако девојче. Тиана Гиа Џонсон пристигна на овој свет како сила на природата, а мама Лорен ја донесе на свет како рок …

Повеќе »