Tag Archives: 2023 година

Љубовен хороскоп за 2023 година: Лавовите ги чека страсно лето, Рибите се среќаваат со вистинската љубов!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Ракови, почетокот на годината ќе ви биде напорен, но од средината на март љубовта буквално ќе биде во воздух. Во принцип, ве очекува одлична сезона на поволни промени. Девица, …

Повеќе »

Три хороскопски знаци нема да имаат среќа со парите следната година

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… НЕКОИ знаци во 2023 година никогаш нема да успеат да заштедат пари. Ќе претеруваат и ќе трошат пари на секакви глупости. Приоритети во животот ќе им бидат нови искуства, …

Повеќе »

Овие знаци се миленици на ѕвездите: На почетокот на 2023 година ќе им се остварат долгоочекуваните желби

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Почетокот на 2023. година ќе биде особено поволен за овие хороскопски знаци. Овен Од почетокот на 2023 година до крајот на април, Овенот ќе има среќа во бизнисот со …

Повеќе »

Овие хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во 2023 година

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… ИАКО се уште сме во 2022 година, многумина веќе со нетрпение ја очекуваат следната година со надеж дека ќе се остварат некои неостварени желби. Астролозите составија листа на хороскопски …

Повеќе »

Што ќе му донесе среќа на секој знак од Зодијакот во 2023 година: Лавовите чекаат зголемување на приходите, Јарците собираат награди за својот труд…

Рак, Јупитер ве поттикнува да развивате знаење. По април очекувајте достигнувања во кариерата, финансиски раст, добро здравје и пријатни промени. На почетокот на годината Девицата ја чека среќа во љубовните врски. Браковите и врските можат да станат посилни и постабилни, а осамените ќе можат да ја најдат својата сродна душа. …

Повеќе »

(ФОТО) ЌЕ БИДЕ АВТЕНТИЧНО – Бред Пит ќе снима филм за Формула 1 за време на тркачките викенди во 2023 година

Благодарение на успехот на серијата на Нетфликс „Формула 1: Возете за да преживеете“, најбрзиот циркус во светот привлече многу нови фанови, а истиот ефект треба да го има и претстојниот филм. Веќе е познато дека Кијану Ривс работи на документарен филм за Формула 1, односно за тоа како Браун ГП …

Повеќе »

За да 2023 година ви биде СРЕЌНА И БОГАТА, мора да ги правите овие ТРИ работи: Откако ќе го совладате ова, сè ќе ви поаѓа од рака

Кои три работи треба да ги отстраните од вашиот живот, за да 2023 година биде среќна и успешна година за вас. 1. Долгови – Прво, не зборуваме само за финансиски долгови, туку за оние ветувања кои сте ги дале, но до сега поради некоја причина не сте ги исполниле. Ваквите …

Повеќе »

Овие 5. хороскопски знаци ги чека голема среќа во 2023. година – Нивниот живот ќе се промени од корен

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Астролозите велат дека во 2023. година животот на петте знаци на Зодијакот би можел радикално да се промени. И на подобро! Еве ги среќниците. 1. Овен Сакате промена во …

Повеќе »

ОВИЕ знаци на Зодијакот во 2023 година ќе бидат магнет за изобилство: Еве кому се отвораат нови можности!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Астролозите тврдат дека одредени знаци од Зодијакот ќе бидат придружени со посебна среќа следната година. Во 2023 година, 6-те знаци на зодијакот добиваат шанса за пари и успех, а …

Повеќе »