Tag Archives: 20. килограми

(ФОТО) Како Ева Лонгорија ослабе 20 килограми

Ева Лонгорија (47) стана светски позната со улогата на Габиела Солис во познатата серија „Очајни домаќинки“, која се прикажуваше од 2004. до 2012. година. Оттогаш, секој нејзин чекор е внимателно следен. Актерката моментално ужива во својот годишен одмор, а на својот Инстаграм профил често споделува атрактивни фотографии од плажа. Таа …

Повеќе »

(ФОТО) ЗА 3. НЕДЕЛИ СЕ ЗДЕБЕЛИЛ 20 КИЛОГРАМИ: Познатиот глумец Марк Волберг непрепознатлив за новата улога!

Марк Волберг порано бил и модел за Калвин Клајн, но и некој што се придржува до многу строг начин на живот, па неговите нови фотографии ги изненадија и загрижија неговите обожаватели. Славниот холивудски актер неодамна наполни 50. години, но сепак е еден од милениците на жените. Играше во бројни продукции, …

Повеќе »

(ФОТО) Сега знаеме како Меконахи успеал да ослабне 20. килограми за новата улога

Не е тајна дека актерот Метју Меконахи неверојатно ослабнал поради неговата улога во филмот „Добри дилери од Далас“ во 2013 година, што на крајот му донесе Оскар за најдобра главна машка улога. Сепак, она што е помалку познато е начинот на кој холивудскиот убавец ослабнал повеќе од 20. килограми. Сите …

Повеќе »

(ФОТО) Андрија Милошевиќ ја открил тајната на слабеењето со кое сега е полесен за 20. килограми!

Српскиот глумец Андрија Милошевиќ се наоѓа во најдобра животна фаза. Го прави тоа што го сака, а линијата ја довел до совршенство. За една година му успеало да ослабне 20. килограми и тоа дури откако сфатил дека диетите не се решение. Имено, Милошевиќ неколку пати се обидувал да ги симне …

Повеќе »

(ФОТО) Глумецот Андрија Милошевиќ открил како за една година истопил 20. килограми

Шармантниот глумец ги воодушевил обожавателките со новиот изглед. Иако обожавателки, благодарение на неговата харизматична појава, никогаш не му недостасувале, сега ги има уште повеќе… Андрија Милошевиќ кој на македонската јавност и е познат по улогите во сериите „Андрија и Анѓелка“ и „Мамини синови“, за помалку од една година загубил 20. …

Повеќе »